alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
639
Skyrim En Güzel Modlar
Mehmet G.
13 Mayıs 2015 08:41

Skyrim En Güzel Modlar
1-Traders Of Skyrim
Açıkçası oyundaki ticaret gerçekçiliğini kat kat arttıran mod.Bence çok güzel yapmışlar.Şimdi tanıtıyorum.Bu mod ile tüm şehirlerdeki general store'ları satın alabilirsin. Büyük şehirlerdeki dükkanlar 30.000 septim fiyatındadır ve her yarım saatte 1000 septim kazanırsın. Küçük şehirlerdeki dükkanlar 20.000 septimdir ve her yarım saatte 700 septim kazanırsın. Ayrıca tapınakları alabilme şansın da var. Bu mod ile ticaret yapma şansın da var. Modu yükledikten sonra büyük şehirlere yeni bir tüccar eklenir, o tüccardan belirli eşyalar alırsın ve o eşyaları satarak para kazanırsın. Khajit karavanlarına satarsan az, normal tüccarlara satarsan orta, general store'lara satarsan büyük miktarda kâr yaparsın. Dükkan açabilirsin ama işçi çalıştırılır mı bilmiyorum, denemedim fakat para zaten geldiği için işçiye gerek yok sanırım.

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/10466#content

2-Dynamic Merchants
Buda ticaret ile alakalı mod ve buda çok güzel.Sık sık alışveriş yaptığın tüccarların parası bir miktar artar, stoklarına yeni yeni eşyalar eklenmeye başlar.Tabii sonra fiyatlarıda değerine göre yükselir azalır.Yani bu mod varsa tavsiyem bir markette hep uyuyun ve zamanı geciktirin bu sayede hep yeni eşya alabileceksiniz.

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/8502

3-Moar Kontent with Throwing Weapons Mod
Gerçekten bunu da sevdim.Bu mod sayesinde 12 tane fırlatılabilir silah ekleniyor oyunumuza.Daggerlar,axeler hatta mızraklar atılabiliyor.Ve bunlar kafaya isabet ettimi fena sahneler ortaya çıkabiliyor ve tabii ki fırlattığımız silahları yerden alabiliyoruz.

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/9700

4-Hunter Traps Mod
Bunu da çok sevdim.Örneğin ormanın ortasında bir çadırınız (örnek) var ve çadırın o taraflarda hep vahşi hayvanlar var.Bu mod sayesinde yaratık tuzakları koyabileceksiniz.Ayı,sabrecat,troll ve tüm vahşi yaratıklar artık size saldıramıyacak.Aman kendi tuzağınıza yakalanmayın grin ifade simgesi

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/12709

5-Turkish Realism Mod
Bu mod ingilizcesi olmayan ve oyundaki gerçekçiliği arayan kişiler için ideal.Çok güzel bir çeviri yapmış türk kardeşimiz ve gerçekçiliği de arttırmış oyundaki.Açıkçası çok güzel bir mod.Modda karakterin acıkıyor,susuyor, yoruluyor, alkol içtiğinde kafası güzel oluyor ve daha bir sürü şey. smile ifade simgesi

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/13260

6-Convenient Horses Mod
Bu mod sayesinde atlar çok faydalı bir şey haline gelebiliyor.Özelliklerini anlatayım:
- Önceden eklenen değişik at modları ile uyumludur (Horse Armors gibi, şahsımca denenmiştir).
- Savaş sırasında atınıza saldırılmayacak.
- Atlara fazladan 100 stamina ekliyor.
- Atların yürüyüş ve koşuş hızlarını da artırıyor.
- Akıllı at takip sistemi (follower olarak).
- Haritada atınızın yerini gösteren bir imleç gözüküyor (kayıtlı oyununuzu yüklediğinizde otomatik olarak "Convenient Horses" adında bir görev başlamış olacak, "J" ye basarak görev listesinden aktif ettikten sonra atınızın yerini gösteren imleç ortaya çıkacak.)

İndirme Linki: http://skyrim.nexusmods.com/mods/14950

Not:Hepsini sizin için aradım,emeğe saygı ..

ALINTIDIR....

Mehmet G.
14 Mayıs 2015 15:35

Orjinal Oyunlarda Çalışmıyor Galiba

Emir Fatih Y.
3 Haziran 2015 10:12

en iyisi hunter traps