alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
1243
Skyrim Karakter Oluşumları Rehberi
Mehmet G.
13 Mayıs 2015 08:43

Assasin için Irklar
Eğer bir assasin olacaksanız ilk seçiminizim wood elf olmalıdır.Görüntüsünün beğenmediyseniz 2. bir alternatif olan Khajiit'i seçebilirsiniz.

Cryomancer için Irklar
Eğer bir cryomancer (güçlü büyücü türü) olmak istiyorsanız Dark Elf (çok etkili hasar yapar) yada High Elf (çok hızlı mana doldururlar) sizin için ideal.

Pyromancer için Irklar
Bunun içinde en ideal ırklar Dark Elf ve High Elf'tir.Pyromancer ateş büyücüsü demek.

Necromancer için Irklar
Necromancer (Conjuartion büyüsü kullananlar) olmak için en ideal ve tek ırk Breton'dur.+10 Conjuartion ile başladıkları için necromancer için idealler.

Archer için Irklar
Archer yani okçular için en ve en güçlü ırk Wood Elf'lerdir.Oku çok iyi kullandıkları için archer olacaksanız bir Wood Elf tercih etmeniz en doğru seçim olur.Yok onun görünüşünü sevmem diyorsanız Khajiit'te var.Khajiitler hızlı ama wood elfler kadar iyi olmayan archerlardır.2. alternatifiniz khajiit olmalarıdır.Hadi onuda beğenmedim diyorsanız Redguard son seçeneğinizdir.

Barbarian (Warrior) için Irklar
Eğer bir Warrior olacaksanız en etkili ırk Orc'tur.Warrior olacaksanız mutlaka Orc ırkını seçmelisiniz.Orc'lar two handed konusunda ustadırlar ve saldırıları çok ama çok etkilidir.Yok görüntüsünü beğenmedim diyorsanız alternatifi olan Nord yani insan ırkı vardır.One handed'ta ustadırlar saldırıları Orc kadar etkili olmasada iş görür.Hızlı bir Warrior olmak istiyenler Nord'u seçsin derim.

Thief (Hırsız) için Irklar
Eğer çok iyi bir hırsız olmak istiyorsanız mutlaka seçiminiz Khajiit olmalıdır.Lockpicking'ten sneak atağına pickpocket'tan gece görüşünden (ırka özel yetenek) birçok yetenekte ustadırlar ama en büyük dezavantajı çoğu kişi size güvenmez ve bazı şehirlere alınmazsınız.

Knight (Warrior ama Barbarian'dan farklı) için Irklar
Yine bunda en usta ırk Orc'tur.Görüntüsü sorun ediyorsa Redguard alın.Redguard'ıda sevmediyseniz Imperial alın.

Nightblade (Hem Assasin hemde Cryomancer karışımı) için Irklar
Nightblade'ler hem büyü yaparak hemde düşmanları gizlice indirebilirler.Bu sınıfta en iyi ırk Dark Elf'tir.Kendileri hem büyüyü çok iyi kullanır hemde çok hızlı ve sinsidirler.Alternatifi ise High Elf'tir.Hızlı değildirler ama büyüleri dark elf kadar etkilidir.Görünüşünden hoşlanmadıysanız en son seçeneğiniz Breton ırkıdır.

Battle Mage (Magic+one handed ve favori sınıfım) için Irklar
Battle Mage'ler için en iyi ırk Redguardlardır.Hem büyüde hemde kılıç kullanımında ustadırlar.Onu sevmediyseniz Imperial alternatifidir.Hem büyüde hemde silah kullanımında dengeli bir ırktır.

Healer (Priest,heal veren destekçi) için Irklar
Tek ve en ideal ırk bunun için High Elf'tir.Yanınızdaki followerlar savaşırken onlara can verirken (TF2'deki Medic ve Heavy'i hatırlattı :D) bütün dungeon ve caveleri kolaylıkla ve hiç mana harcamadan temizleyebilirler.Bu arada tüyo vereyim healerlar enchantlı itemler giymek zorundadırlar yoksa hemencicik ölürsünüz 

Yusuf İslam A.
29 Mayıs 2015 19:09

Şimdi ben Khajiit olarak, hırsızlık ve suikast üzerine yetenekleri dağıtmak istiyorum, Hangi skill points'lere vermem lazım ?                  Kilit açma ile sinsiliği biliyorum fakat daha sonra neye vermem gerektiğim hakkımda bir fikrim yok.