alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
229
SKYRIM REHBERİ B1
Ali Can Y.
29 Aralık 2014 16:43
Başlangıç-[Karakter-İsim]
Skyrim'e bir tutuklu olarak başlıyorsunuz.Atlı arabada askerler sizi götürüyorlar.Uzun mu uzun bir başlangıç konuşmasından sonra Helgen adlı yerleşim yerine geliyorsunuz.Asıl rehber burda başlıyor.Karakter yaratma.Skyrım da pek çok ırk var ama en çok kullanılan Khajiit ve Nord ırklarıdır. Her ırkın kendine özel özelliği var hepsini açıklamaları altında yazar.İngilizceniz iyi değilse kesinlikle oyun çevirinin yaptığı çeviriyi kullanmalısınız.Çünkü oyun çok geniş ingilizcenize o kadar da güvenmeyin derim.Neyse tavsiyem nord veya khajiit ırklarını kullanın.Khajiit ler kediye benzerler hızlıdırlar ve yakın savaşta pençelerini kullanabilirler.Nordlar ise savaşçı sınıftır.Kuzeyli olarak türkçeye çevirebiliriz.Genellikle yakın silahlar kullanırlar.

Irk seçimi ve karakteri kafanıza göre yaptıktan sonra isiM koyma kısmına geçersiniz.Bu isim sadece oyun içinde bir kaç notta karşınıza çıkacak yani çok önemli değil.

Devamı 2.bölümde :)
Cevap bulunamadı.