alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
232
SKYRIM'DEN DAHA FAZLA KEYİF ALMAK İÇİN
eray ö.
2 Şubat 2015 13:30

-Steam Workshop ve SkyrimNexus'u sürekli olarak takip edin. Oyuncuların başardığı işler gerçekten muazzam. İşte Skyrim'e başlamadan önce mutlaka yüklemeniz gereken bir kaç mod! Tamamını Steam Workshop'da bulabilirsiniz.Enchanted Night Skyrim:
 Skyrim gecelerini inanılmaz hale getiren harika bir mod.
Isilmeriel LOTR Weapon Collection: Yüzüklerin Efendisi'nde gördüğümüz efsane silahlar bu modla oyuna dahil oluyor.
The Dance of Death: Oyun içindeki bitirici vuruşlarımızı kontrol etmemizi sağlayan, hatta yeni sahneler ekleyen dudak uçuklatıcı bir iş.
Midas Magic-Spells for Skyrim: Yeni büyüler görmek ve halihazırda olan  büyülere güzel efektler isterseniz, ne indireceğinizi biliyorsunuz.
Chopping Block/Wood fires FIX: Oyundaki bazı kaplama hataları bu modla düzeliyor.
Detailed Outskirts: Şehirlerin çevresini güzelleştiriyor.
Detailed Cities: Solitude , Riften ve Whiterun'ı hiç böyle görmediniz.
Psychosteve's DragonPriest Masks: Maskların çözünürlüğünü arttıran ve görünüşlerini farklılaştırıp, güzelleştiren bir mod.
Horse Armors: Shadowmere ve Frost'u görün yeter. O kadar iyi.
SkyUI: Skyrim arayüz problemini kökten çözen harika bir çalışma.
Enhanced High-Level Gameplay: Hardcore oyuncular için ölümcül bir mod.

-Oyunu kesinlikle Expert ya da Master seviyesinde oynayın. 

-Fast Travel kullanmayın. Biliyorum kulağa komik geliyor ama oyun deneyimini ciddi ölçüde arttıran bir unsur. Şehirler arası yolculuklarda at arabasına binin, diğer yolculuklarınızda da at kullanın. Hem daha ilgiç olaylarla karşılaşırsınız, hem de Fast Travel ile ortaya çıkan ejderha hatasından kurtulmuş olursunuz.

-Enchanting ve Smithing'e perk yatırmayın. Sadece Arcane Blacksmith'e kadar verin. Böylece seviyeniz yüksekken bile eşya peşinde olursunuz. Ayrıca daha iyisini bulma umuduyla deli gibi zindan kasarsınız. Özel eşya bulduğunuzda burun kıvırmak yerine mutlu olursunuz.

-Okuyun. Oyun içinde bulunan kitaplardan ilginizi çekenleri okumayı ihmal etmeyim. Böylece Nirn'i daha iyi tanıma şansına sahip olursunuz. Görevler sırasında bulduğunuz günceleri de boş geçmeyin. Yapımcıların, en küçük görev için bile ne kadar sağlam hikaye alt yapıları oluşturmasına hayret edeceksiniz.

-Konuşun. Skyrim sakinlerini tanımaya çalışın. Her yerleşim bölgesinin kendi sorunlarıyla uğraşmakta olduğunu ve yardım beklediğini unutmayın. Yoksa günlüğümde neden hiç görev kalmadı diye üzülürsünüz. 
Cevap bulunamadı.