alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
178
SPEECH, ALCHEMY ve PICKPOCKET YETENEKLERİ NEDEN YOK?
eray ö.
2 Şubat 2015 13:27
Çünkü bu yetenekler (Alchemy hariç) bana göre tam anlamıyla perk ziyanı. Eğer perklerinizi bu yeteneklere vermek istiyorsanız tabii ki bunu yapın.

Pickpocket'de uzmanlaşmak tamamen eğlence faktörüne etki eden bir şey. Denedim de oradan biliyorum. Koca şehri donuna kadar soydum, ceplerimi eşyayla doldurdum. Yine de tercih ettiğim bir yetenek değil. Yardımcı itemlerle gayet rahat hırsızlık yapacak noktaya geliyorsunuz zaten.
Speech ise genelde ticaret üstüne bir yetenek. Lakin bu da gereksiz. Thief Guild'in dört büyük şehirdeki görevlerini yaparsanız, 4000 altına sahip satıcılara sahip oluyorsunuz. Delvin ve Vex'in verdiği küçük görevlerden her şehirde beşer tane yapın. Beşinci görevi yaptıktan sonra, bir büyük görev alacaksınız ve o şehirde 4000 altınlık satıcı açılacak. Riften şehrinde de Tonila 4000 altına sahip olacak. Bunun için Riften görevlerini yapmanıza gerek yok. Whiterun,Windhelm,Solitude ve Markhat görevlerini yapın ve item satışında sorun yaşamayın.

Alchemy inanılmaz yararlı bir yetenek ağacı olmasına rağmen sınıf listelerine eklemedim. Aslında her sınıfın şiddetle ihtiyacı vardır Alchemy'e.  Sürekli yeni şeyler deneyerek Alchemy yeteneğinizi 100'e kadar getirin ve başlayın iksir yapmaya. Alchemist perkine 5 puan vermeniz güçlü iksirler yapmanız için yeterli olacaktır. 
Cevap bulunamadı.