alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
231
11)The Throat of The World
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:06
Karthspire’den dışarı çıkın. Dıraşıda düşmanlar var dikkat edin bütün düşmanları atlattıktan sonra doğrudan Hing Hortgar’a gidin çünkü Arngeir ile konuşmanız gerekiyor. Konuşmanın ardından arka bahçeye gidin. Ateşin çevresindeki büyüleri okuyun. Ve merdivenden yukarı çıkın. Ağır şartlarda rüzgâr estiğini göreceksiniz. Büyü bölümünden “Clear Skies” büyüsünü aktive din ve rüzgâra doğru uygulayın. 

Hava temizlenecek ve sizde yolunuza bakacaksınız. Yolu takip edin. Hava şartlarının bozuk olduğu her yerde bu büyüyü uygulayın. “Ice Wraith” En tepeye geldiğinizde  ( Theoat of The world tepesi) bir Dragon göreceksiniz saldırmanıza gerek yok dost bir Dragon. Bu yüzden çıktık bu tepeye zaten Paarthurnax’la konuşmak için Paarthurnax ile konuştuktan sonra Paarthurnax duvara ateş püskürecek ve size bir büyü gösterecek. Büyüyü öğrendikten sonra Paarthurnax büyüyü kendisine uygulamanızı isteyecek (Fire Breath) Paarthurnax’a büyüyü uyguladıktan sonra Paarthurnax konuşun. Böylelikle görevi tamamlamış olacaksınız.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.