alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
241
12)Elder Knowledge
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:37
Paarthurnax ile konuşmanın ardından Arngeir ile konuşmamız gerekiyor. High Hrothor’a inin ve Arngeir ile konuşun. Konuşmanın ardından Winterhold’a gitmemiz gerekiyor at arabası ile doğrudan gidin. Winterhold’a vardığımızda Collega of Winterhold denilen bir okul var. Okulun girişinde Farolda ile konuşmanız gerekiyor burası bir büyü okulu olduğu için hünerlerinizi göstermeniz gerekiyor. Farolda size bir görev veriyor bu görev FİRST LESSONS görevini tamamladığınızda Farolda okulun kapısını açacak.  Okulun içerisine girdiğinizde göreve devam edebiliriz. Girişin hemen sağında bir kapı var kapıdan girin ve ilerleyin. Kütüphaneye geldiğinizde Urag gro-Shub ile konuşun (kısaca Urag diyelim :) konuşmanın ardından Urag masanın üzerine iki kitap bırakacak. İki kitabı da alın. Kitapları aldıktan sonra okuldan çıkın. Okulun hemen arkasında bir mağara var oraya gitmemiz gerekiyor. 

Geldiğimiz köprüden dışarı kadar çıkın. Köprüye girerken sağda (çıkarken solda) taşlı bir yol var. Yolu takip edin buzlu bir yol var. Buzun üzerinden ilerleyin böylelikle hız kazanmış olursunuz. Mağaraya geldiğinizde içeriye girin. Septimus Signus ile konuşun Alftand’a gidin Tahta merdivenler ve köprü var. Takip edin ve mağaraya girin. Karlı yolu takip edin. Demir çubuklu bir kapı çıkacak. Hemen karşısından mekanik bir örümcek çıkacak (bundan sonra örümcek diye söyleyeceğim.) sağ taraftan aşağıya inin. Karlarla kaplı yolu takip edin. Hemen ilerden sağ tarafa dönün yolu takip edin yukarıdan sarkan bir fener var(karşısında demir var) odanın karşısında büyük bir mekanik çıkıyor dikkat edin ve öldürün ileriki odaya girin (yıkık dökük bir oda). Soldaki demir kapıdan girin. Uzun bir koridor var düz devam edip soldan devam edin. Makine dairesine girdiğinizde hemen karşısındaki odadan geçin demir kapıyı açın geçin ve yolu takip edin. İlerde mekanikler var öldürün ve ilerleyin merdivenden çıkın. (tuzaklı) soldan ilerleyin. Kilitli kapıyı kol yardımı ile açın ve yola devam edin. Büyük köprüler göreceksiniz aşağı doğru inin. Yol sonuna geldiğinizde kırık bir köprü göreceksiniz oradan aşağı atlayın ve sağ taraftan inmeye devam edin. Fotmer denilen yaratıklara dikkat edin ve inmeye devam edin. Ateşin karşısındaki kapıdan içeri girin ve formerleri öldürün (çok sayıda var :) bir oda göreceksiniz içerisinde tam ortasında bir kol var o küçük odaya girmeyin. Hemen solundan devam edin. Demir bir kapı var kapıdan geçin ve inmeye devam edin. Ardından aşağıya doğru inmeye devam edin en alt katta 2-3 düşman var öldürdükten sonra sağdaki kapı açın. İçerde bir Former var öldürün ve ilerleyin. Kapıdan geçin ve ilerleyin merdivenin üzerindeki anahtarı etkinleştirin karşıdaki kapının açıldığını göreceksiniz ( bu bölgede 2- former var öldürün ve ilerleyin.) açılan kapının içersine girin içeride büyük bir mekanik çıkacak. Bu mekaniği öldürün(içersinde anahtar var) öldürdükten sonra içersinden anahtarı alın ve hemen merdivenin üzerindeki kapıyı açın. İçeride iki kişinin kavga ettiğini göreceksiniz. İkisini de öldürün ardından merdivenden aşağı inin. 

Masmavi bir bölgede savaşalım mı? Bu bölgede direk koşun kapıdan çıkın derim çünkü çok düşman var ve kapıdan geçtiğinizde peşinizden gelmiyorlar bu yüzden direk ilerleyin. Yuvarlak bir demir göreceksiniz en yukarıya çıkın burada bir puzulle göreceksiniz bu bir ışık ile çalışan mekanik düzen. Bu düzeni sağlamak zorundayız. Dört adet kol var ama önce en sağdaki demir çubuğun üstüne anahtarı yerleştirin( Lexicon Recptacle) sırası ile (soldan sağa) 3. kolu 4 defa aktive edin. Ardından 2. kolu 2 defa aktive edin böylelikle 1 kol açılmış olacak. Binci kolu aktive eder etmez haritamız inmiş olacak bu yüzden geldik bu mekâna Elder Scoll yukarıdan inecek. Ve böylelikle de bir görevin sonuna gelmiş durumundayız :) 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.