alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
282
13)First Lessons
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:08
Farolda ile büyü ile konuşun. Sizden yapmanız için bir büyü isteyecek. (bana Firbolt büyüsünü yapmamı istedi sizde bir değişiklik yapabilir :) Verdiği büyüyü biliyor iseniz hemen yer tabanında bulunan yuvarlak dairenin içine (göz simgesine benzeyen bir yer ) büyüyü uygulayın. Farolda şifreleri girecek :) kapı açılacak. İçeriye girdiğinizde Mirabelle ile konuşun. Konuşanın ardından size büyücü kıyafetleri verecek. 

Mirabelle durmadan konuşmaya başlayacak anlaşılan kurallar :) Mirabelle takip edin odanızı gösterecek. Konuşma ve gezintinin ardından Tolfdir ile konuşmanızı isteyecek. Okulun içerisinde kendilerini bulabilirsiniz. Biraz oda konuşma yapıyor ve size birkaç soru soruyor ardan size bir büyü öğretiyor “Lesser Word ” (okul burası sonuçta yani :) büyüyü magic bölümünden etkinleştirin. ( Restoration kategorisinde ) Tolfdir size ateş topu atacak sizde onu blok yapmaya çalışacaksınız tabii ki büyü ile. Magic seviyeniz bitene kadar durmadan büyüyü uygulayın. Blok yaptıktan sonra görev tamamlanmış olacak. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.