alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
230
19)Dragonslayer
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:41
Hall of Valor’dan çıkın ve Gormlaith, Felldir, Hakon takip edin. Sisli bulutun önünde durun. Hiç durmadan Clear Skies Büyüsünü yapın. Her yer temizlendikten sonra Alduin gelecek ve savaş başlayacak. Gökyüzünden bir anda taşlar düşmeye başlayacak. İlk seferden biraz daha güçlü Aldıini öldürmeyi başardığınızda Alduin bulut olup yok olacak. Birden hava tertemiz hale gelecek tosun ile konuşun tosun sizi büyüsünü yapacak ve sizi Skyrim’e gönderecek. 

Throat of the World tepesine iniş yapacağız. Anlaşılan burada pati varmış bütün Dragonlar burada. Evet, Skyrim denilen maceranın ana konusu budur arkadaşlar Karanlık ejder Alduin öldüğünde konuyu tamamlamış oluyorsunuz. Detaylı bir şekilde anlattım. Sanmayın ki 19-20 bölüm çok kısa, anlattığım bölümler aslında uzun olabilir. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.