alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
454
3)Bleak Falls Barrow
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:43
Farengar ile konuşmanızı istiyor. Hemen sol taraftaki odadan konuşun. Faregar ile koştuktan sonra görev icabı Dragonstone’ye gitmemiz gerekiyor. Geldiğimiz dağa geri dönüyoruz. Secunda bölgesinden dağa çıkın daha kolay olur. Karlı ve taşlı bir yol var (yokuş) yolu takip edin.iki yol ayrımı olacak sağdan devam edin.Büyük merdiven var merdivenden çıkın sağ taraftan devam edin ve mağaraya girin.(kapının önünde birkaç düşman var öldürün) Mağaranın içinde iki düşman var . Öldürün düşmanları. Ateşin sağında sandık var içindeki potları alın lazım olur. Merdivenden aşağı inin ve yolu takip edin. Bir kapı var içersinde düşman var nöbetçide diyebiliriz. :)  Düşmanı öldürdükten sonra demir kapıyı açmamız gerekiyor. Solda bulunan taşları dizerek kapıyı açabiliriz. Sırasıyla yılan, yılan, balık yapın. Kapının karşısındaki kolu indirin ve kapıdan geçin. Hemen solda dönen bir merdiven var aşağı inin ve yolu takip edin. Yolun sonunda örümcek ağları ile kapılı bir kapı var kılış ile kesin ve kapıdan içeri girin. Yukarıdan bir örümcek inecek. (büyük) Dikkat edin biraz güçlü :) ölmeye yakın olduğunuz zaman potları için canınızı yükseltin. İlerdeki kapıda ağlarla kaplı bir kapı daha var yalnız bu kapın içinde bide adam var. Adamla konuşun anahtarı isteyin. Vermeyecektir. Adamı öldürün ve içinden anahtarı alın. (sakın unutmayın) kapıdan geçin ve ilerleyin misafirlerimiz var. Ama bunlar insan değil. İskeletler :) düşmanları öldürün ve kapıya doğru ilerleyin kapının önünden direk geçmeyin dikenli bir kapı tuzak var. Kapının arkasında bir oyuk var oradan geçin güvenli en azından :) ilerde tekrardan üç iskelet gelicek onları da öldürün ve ilerleyin. İlerde tuzaklı bir kapı var keskin bıçaklar dönüyor. Dikkatlice geçin. Odada birkaç düşman var öldürün ve merdivenden yukarı çıkın. Hepsini öldürdükten sonra yola devam edin. Şelaleye geldiğinizde tabuttan bir düşman çıkacak öldürün. Suyun gittiği yerde bir kapı var sağda kapının hemen yanında bir kol var kolu indirin kapı açılacak ve kapıdan geçin. Suyun bittiği yerde bir geçit var sağda sağ taraftan devam edin aşağıda bir düşman olacak düşmanı öldürün ve buzdan köprüyü geçin. Kapının önünde bir düşman var öldürün ve girin. Yolu takip edin. 

Yine tuzaklı bir kapı var dikkat ederek geçin ve ilerleyin. Demir kapıya geleceksiniz kapıyı açın ve kapıdan geçin yuvarlak demir kapı var. Evet, bu bir puzulle :) sırasıyla (yukarıdan aşağı)  ayı, kelebek, kuş olacak şekilde dizin ve anahtar ile kapıyı açın. Köprüden geçin ve içi oyuk duvarın içindeki yazıyı okuyun (bu duvarlara dünya duvarları da deniliyor.) Tabuttan bir düşman çıkacak. Öldürün ve üzerinde bulunan Dragonstone taşını alın. Evet, artık çıkabiliriz bu mağaradan. Merdivenden yukarı çıkın ve ilerleyin bir kapalı kapı göreceksiniz hemen sağında kol var kolu aktive edin kapı açılacaktır. Kapıdan dışarı çıkın. Taşı Farengar’a götürmemiz gerekiyor. Şehre tekrar geri dönün. (yürümenize gerek yok kalenin üzerine tıklayın ve çıkan soruya evet deyin. Yalnız bu keşif edilmiş yerlerde mümkün olmakta keşif edilmemiş yerlere doğrudan gidemezsiniz. Kaleye gelin ve taşı Farengar’a teslim edin. Böylelikle görevi de tamamlamış olursunuz.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.