alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
275
5)The Way of The Voice
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:47
Ivarstead köyüne gitmemiz gerekiyor. Şehirden ayrılın. Bir yoldaş edinin (şart değil) Eğer atınız var ise ya da 1000 Altınınız varsa bir at alın yolunuzu kısaltır.  Eğer paranız yoksa şehrin solunda bir nehir var. Akıntıyı takip edin bitene kadar. Yolumuzun üzerinde Valtheim denilen bir yer var. Bir düşman grubu burayı yönetiyor mu desem ne desem :) 7-8 kişiler ister öldürün isterseniz yolunuza devam edin. Yoldaşınız var ise savaşın yok ise kaçın derim ben :) akıntıyı takip edin. Yüzerek gitmeyin şelaleden aşağı düşersiniz :) Köyün yakınlarında bir Troll var öldürmeye çalışmayın güçlü bir yaratık. Eğer karakteriniz Nord ırkından ise korkutma büyüsü ile (Battle cry ) korkutun kaçırın onu siz ondan kaçın oda sizden kaçsın :) isterseniz sizi takip etmesini sağlayın köye geldiğinizde troll ü linç etsinler :) köye geldiğinizde Hing Hrothgor denilen bir tepeye çıkmamızı istiyor Köyün girişinin sağında bir taş köprü var köprünün karşısında bir merdiven var merdivenden çıkın soldan yola devam edin. Durmadan yokuş çıkacağımız bir yol. Birkaç metre sonra karlı bir dağa çıkıyor gibi olacağız. Kardan merdivenleri takip edin yollarda birkaç kurt çıkıyor öldürün. Tepeye yaklaştıkça kar yağışı hızlanacak. Yolu takip edin. Tepenin yakınlarında bir Forst Troll çıkacak. Öldürmenizde yarar var (zor olacak ama bu tepeye sık geleceğiz bu yüzden öldürürseniz ayağınıza bağ olmaz. ) . Öldürdükten sonra merdivenli yolu takip edin 2 dakika  sonra Hing Hrothgar’a varmış olacaksınız. Kuleye vardığınızda içeri girin. Arngeir ile konuşun.  Arngeir sizden “Unrelenting Force” büyüsünü kendi üzerine uygulamasını isteyecek. Büyü aktif değil ise magic bölümünden Shouts kategorisinden bulabilirsiniz bu büyüyü. Ardından Arngeir’e bakarak “z” tuşuna basın büyüyü yapmış olacaksınız. Sonra tekrar Arngeir ile konuşun. Einarth size bir büyü gösterecek. (yaptığınız büyüyü güçlendirecek.)  

Arngeir sizden aynı büyüyü tekrar yapmanızı isteyecek fakat daha güçlüsünü. (güçlü dediysem “z” harfine daha uzun süreli basın ) 3 defa aynı büyüyü yaptıktan sonra Bari’yi takip edin. Kulenin arka bahçesine gidiyoruz. Borri bize bir büyü daha gösterecek. Büyünün nasıl kullanılıyor gösterecek.  Büyüyü Shouts kategorisinden aktif edin (Whirlwind sprint) . Kapıya bakın bari kapıyı açar açmaz büyüyü uygulayın. Büyüyü yaptıktan sonra Arngein ile konuşun ve görevi tamamlayın. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.