alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
383
8)Diplomatic Immunity
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:59
Riverwood’a geri dönüyoruz. Delphine ile konuşun. Konuşmanın ardından Malborn ile konuşmanız gerekiyor. Bu yüzden Solitude’ye gitmemiz gerekiyor. Yürümenize gerek yok.Whiterun’nun yanında ahır var oraya doğrudan geçiş yapın. Bu bölgede bir at arabası var at arabasının sahibi ile konuşun 20 altın vererek Solitude’ye doğrudan gidin Şehre vardiğiniz da şehrin hanına girin. Malborn ile konuşun. Bu görevde eşyalarınızı kaybediyorsunuz. Malborn size saklamak istediğin bir eşya var mı diye bir soru saracak saklamak istediğiniz bütün eşyaları Malborn’a verin. Delphine ile buluşma noktasına gidin ve konuşun Delphine size birkaç elbise ve partiye giriş belgesi :) verecek bu elbiseleri giyin ve tekrardan konuşun konuşma bittikten sonra at arabasının arkasına atlayın ve yola koyulun :)  

İndiğinizde kapıdan girerken bir asker size sorular saracak ve giriş belgesi sayesinde içeri gireceğiz. İçeri girdiğinizde Elenwen denilen bir kadın size sorular soracak ve Molborn’a kutlama ile ilgilenmesini söyleyecek. Konuşma bittikten sonra Malborn ile konuşun. Konuşmanız bittikten sonra Malborn ile arka kapıdan çıkmamız gerekiyor ama herkes görür bu yüzden bir kargaşa çıkarmamız lazım. Girişin hemen solunda Razelan denilen bir adam var (sarhoş sanırım:) gidin konuşun. Kadeh kaldırmasını isteyin. İstenen kargaşa hazır olur olmaz Malborn ile kapıdan geçin. Artık rahatlayabiliriz. :) Soldaki odada bir sandık var Malborn’a verdiğiniz bütün eşyalar bu sandığın içersinde. Malborn’un konuşması bittikten sonra artık gidebiliriz. Sandığın karşısındaki kapıyı açın ve ilerleyin yalnız burada çık dikkat etmek durumundayız. En küçük harekette muhafızlar gelebilirler. Bu yüzden yürüme modu ile yere çökün. Açık bir kapı var. İçersinde iki muhafız var. Konuşuyorlar konuşmaları bittikten sonra arkadan yavaş hareketlerle ilerleyebilirsiniz isterseniz üç muhafızı da öldürüp çıkabilirsiniz. (ben beceremedim sessiz olmayı hepsini kestim :) 

Dışarıya çıktığınızda hızlıca konun ve karşıdaki kapıdan geçin. (saldırmanıza gerek yok bu odada) yere çökün ve yavaş hareket edin. Yukarıda bir sandık var sandığın içinde notu alın ve “ Arvel’s Journal” kitabını okuyun. Merdivenden inin ve soldaki kapıdan girin. Anahtar sandıkta olması gerekiyor. Merdivenden aşağı inin ve kapının azında sessizce bekleyin çünkü bir büyücü gelecek.  Büyücü sandalyeye oturur oturmaz solundaki sandıktan kitabı alın. (yerden kalkmadan yavaş modda ilerleyin.) kitabı alınca okuyun. Bir süre sonra Malborn yakalanmış vaziyette iki muhafız tarafından getirilecek. Sessiz olur bir muhafızdan anahtar çalıp kapıdan görünmeden geçerseniz ne ala fakat bu biraz zor bu yüzden saldıralım derim ben :) yaklaşık 4-5 muhafız var. Hepsini öldürün ve üzerinden anahtarı alın. İşkence edilmiş bir adam var kurtarın onu da sevaptır. ( Etienne Ranis)  kapıdan geçer geçmez yolu takip edin çıkışta bir trol var öldürmenize gerek yok direk dışarı çıkın ve Riverwood’a geri dönün ardından Delphine ile konuşun. Konuşmanın ardından görevi tamamlayacaksınız. 
  


ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.