alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
358
9)A Cornered Rat
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:34
Brynjolf ile konuşmamız gerekiyor bu yüzden Riften’e gidiyoruz. İster yürüyün isterseniz at arabası yolu ile dorudan gidin. Şehre geldiğinizde Brynjolf’u şehir pazarında bulabilirsiniz. Brynjolf ile konuştuktan sonra köprünün altında bulunan Ratway’a girin. İlerde iki düşman var öldürün ve yola devam edin. Bir köprü gereceksiniz köprü inik vaziyette değil bu yüzden aşağı atlayın ve sağ kapıdan içeri girin. Tuzaklı bir kapı var dikkat edin zindanın içinde bir esir var öldürün ve yola devam edin merdivenden çıkın ( son basamakta bir tuzak var dikkat edin.) çalılıklarla dolu bir odaya gireceksiniz oradan ileriki odaya girin. İçeride bir düşman var öldürün ve sağdan devam edin. 

Vekel ile görüşün ve ratwey kapısından zindanların olduğu bölüme girin. İçeride 3 düşman var. Hepsini öldürdükten sonra ilerleyin. Bir yatağın bulunduğu bir odaya gireceksiniz. Odanın sonunda sağ taraftan devam edin. Dönen merdivenden aşağıya inin. Mağaraya benzeyen bir koridor var takip edin. Emen kapağı yere düşmüş bir ızgara göreceksiniz (solda) aşağı atlayın ve ilerleyin. Kapıdan geçin ve ilerlemeye devam edin. Koridoru bitirin ve merdivenden yukarı çıkın. Memen merdivenin arkasında büyük kilitli (ağır önlem alınmış:) kapı var. Kapının önüne gelin ve Esbern ile konuşun. Kapıyı açtıktan sonra Esbern ile konuşacaksınız. Esbern ile konuşmanın ardından görevi tamamlamış oluyorsunuz. 

Genelde bu bölümde herkes de bug olur bugu kaldırmanın yolu 

-Konsolu açın( é tuşuna basarak ) 
-Önce getstge MQ 202 (boşlukları unutmayın) 
-Ardından movetogt MQ 202 yazın bug çözülür. 

ALINTIDIR TAM ÇÖZÜMÜN 9. BÖLÜMÜDÜR
Cevap bulunamadı.