alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
451
College of Winterhold Görevleri - Hitting The Books
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:20
Urag ile konuşun. Urag’ın kitapları kayıp olmuş( 3 adet :) Konuşmanın ardından kapının önünde yolunuzu Ancano çeviriyor ve size bir şeyler anlatıyor konuştuktan sonra dışarı çıkın. Fellgow Keep denilen bir kule var oraya gitmemiz gerekiyor. Bölgeye vardınız da bölge çevresinde birkaç düşman var öldürün ve içeri girin. İçerde örümcekler var öldürün ve yukarı çıkın. Zindan bölümüne gelince zindandan vampirleri kurtarın yardımcı olur size onlar. Yolu takip edin tekrar bir zindana çıkacaksınız birisi yardım isteyecek ortada üç kol var hepsini indirin kapılar açılacak. Orthorn ile konuşun ardından yola devam edin merdivenin üzerindeki kapı kapalı (dönüşte açılır büyük ihtimalle :) merdivenin solundan aşağı inin. Aşağıda 3 zorlu büyücü var öldürün ve yolunuza devam edin. 

Uzun bir koridor var içerisinde iskeletler var hepsini öldürün ve yola devam edin. Koridorun solundaki kapıdan devam edin. ( kitabı da alın skill geliştiriyor ) Ardından bir odaya çıkacaksınız. İçeride iki büyücü var fazla zorlu değiller öldürün( merdivenin sağında da bir kitap var oda skill geliştiriyor) Merdivenden çıkın sağdan devam edin. Odalar dolu bir koridor var odaların bazılarında büyücüler var. Koridorun sonunda Flame var (alevden kadın) öldürdükten sonra soldaki merdivenden yukarı çıkın. Sağdaki odadan girin. İçeride bir büyücü var kitapları güzellikle istiyoruz ama güzel bayan vermiyor ve birden kargaşa çıkıyor. Ve iki Flame çıkartıyor bazen de Buz yaratıkları. Kitapları alıp kaçma düşüncesine hiç girmeyin. Büyücünün üzerinde anahtar var bu yüzden o ölmeli :) Tüyo vereyim size sadece büyücüye saldırın o ölünce öteki yaratıklarda yok oluyor zaten. Büyücüyü öldürün ardından kitapları alın ve dışarı çıkın. Okula geri dönün. Kitapları Urag’a teslim edin ve görevi tamamlayın. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.