alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
330
College of Winterhold Görevleri - Revealing The Unseen
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:22
Mirabelle ile konuşun. Mzultt’a gitmemiz gerekiyor. Bölgeye vardığınızda içeri girin. İçeride ölmek üzere olan büyücü Gavros’u göreceksiniz. Size birkaç şey söyleyip ölecek üzerinden anahtarı alın. Kapıyı açın ve yola devam edin. Yolda karşınıza örümcekler(mekanik) çıkabilir öldürün ve yolunuza devam edin. Topraklı bölgelerde Chaurus böcekleri var dikkatli olun ve öldürün. Sonunda Mzulft Boilery kapısına geldiğinizde (önünde farmerler var.) İçeri girin içeride bir farmer var. Öldürdükten sonra yola devam edin. Açık demirli bir kapı var içeri girin ve yolu takip edin. Mağara dibinde düşmanlar var dikkat edin zorlular. Giriş kapısına kadar yolda birçok düşman var. Kapıya vardığınızda ( Mzulft Aedrome) içerde 2 düşman var öldürün ve yola devam edin. Büyük bir odaya çıkacaksınız. İçerde 3 farmer var öldürün. Farmerlerin üzerinden anahtar almayı unutmayın.Yukarıdaki kapı kilidi bizde yok. Anahtar kapının karşısındaki odada bulunuyor. Koridoru takip edin. Sonunda büyük mekaniğin bulunduğu odaya çıkacaksınız. Kapının karşısında bir sandık var. Anahtarı alın ve tekrar büyük kapının bulunduğu bölüme geri dünün. Kapıyı açın ve ilerleyin bir büyük kapıyla karşılaşacağız burada kilide gerek yok paratus kapıyı açacak ufak bir diyalogdan sonra puzullenin bulunduğu bölüme geleceğiz. Crytal burada işimize yarayacak. Puzulle bir ışık puzulle yani ışık ile çalışıyor bunun için önce göbekteki aynayı aktive edin. Işık doğrudan gelmeyecektir. Aynayı 2 adet büyü ile yerinden oynatıp gereken yerlere ışık tutmayı sağlayacağız. Flames,Frostbite bu büyüleri bilmiyorsanız kontrol panelinin hemen solunda bir masa var masanın üzerinde iki tane kitap var kitapları okuyun bu büyüler sizin olacaktır. :) önce ışığı ayarlayın ardından butonların yanına gidin. 

Büyüleri aynaya ( Dwarven Armillary ) uygulayarak ışığı ayarlayın. Ben 3 defa buz büyüsü kullandım fakat bu sizde değişir. Işıkları ayarladıktan sonra butonların başına geçin. 1. butona bir defa 2. butona altı defa 3. butona ise beş defa bastığınızda her şey tamamlanmış olacak. Bir harita çıkacak ortaya skyrim haritası. Paratus ile konuşun ardından oradan çıkmak için yola koyulun hemen yarı yolda Nerien ile karşılaşacaksınız konuşmanın ardından konuştuğunuz kapının dışarı çıkın ve okula geri dönün. Okulda ortalığın karıştığını görebilirsiniz. Hemen Savos Aren ile konuşun. Kapıyı açmaya çalışacaklar içeri girdiğinizde Ancano küreye büyü yapıyor. Onu uyaracaksınız fakat durmayacak. Tam siz büyü yaparken bir büyü ile sizi savuracak ve bu bölüm burada biterken farklı bir bölüm sizleri bekliyor. :)

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.