alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
319
College of Winterhold Görevleri - The Eye of Magnus
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:50
Okula geri dönün hava koşulları nedeniyle okulun kapısından giremeyeceksiniz. Bu işi de Staff of magus ile halledeceğiz. :) (silahlar bölümünden bulabilirsiniz.) silahı havaya doğru kullanın havanın temizlendiğini göreceksiniz. İçeri girdiğinizde yeni bir göreve başlayacaksınız görev ismi aynı aslında :) 

Okulun içerisine girdiğinizde arkadaş hala küreye büyü yapıyor. Küre açılmaya başlayacak siz Staff of magus’u kullanarak küreyi kapatın yoksa Ancano vuramıyorsunuz boşa gidiyor. Küre kapandığında saldırıya başlayın. Hızlı olun o açtıkca siz kapatın küreyi kapanır kapanmaz saldırın ve öldürün. Tolfdir ile konuşun bayılmış garibim :) Ardından Quaranir gelecek ufak bir diyalog yaşanacak ardından birkaç tana daha büyücü gelecek ve küreyi götürecekler. Bu konuyu bitirdiğimde “ne küreymiş ya” dedim hep bir küre hep bir küre neyse bu konuda burada bitiyor bir dakika bir dakika kuru kuru bitmiyor tabi tolfdir size mezuniyet hediyesi gibi bir zırh verecek büyüyü seven arkadaşlar için gerçekten yararlı bir malzeme :) Archmage’s Tobes bunu aldıysanız mezun oldunuz demektir :) 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.