alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
267
College of Winterhold Görevleri - The Staff of Magnus
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:53
Dışarı çıkın. Labyrinthian bölgesine gidin. Bölgeye geldiğinizde Savos’un ruhunu göreceksiniz. Atmanh ile konuşuyor. Onlar konuşa dursun siz içeri girin. İçeride birçok ruh daha var onları da geçin ve yola devam edin. Demir kapıyı açın ve ilerleyin oda ne! İskelet dragon tabii yanında birkaç iskelet daha var. Hepsini öldürün. Yola devam edin. Bir buzdan kapı göreceksiniz. Flames büyüsü ile eritin. Aşağı doğru ilerleyin. Yollarda iskeletler var bunlar zorlular. Aşağı doğru inerken mor ışıklar gelecek bu ışıklar sizin büyü gücünüzü emecektir. Yani büyüye bek güvenmeyin. Büyü odasında Equilibrium kitabını alın. (işinize yarar.) En aşağıda merdivenlerin bulunduğu bölüme inin. (su var yerlerde) kapıya doğru ilerleyin. Kapıdan geçin sağdan devam edin. Şelaleyi geçin ve sağ kapıdan yola devam edin. Merdivenin aşağısında Trol var öldürün ve soldaki oyuğun solundan devam edin. 

Demir telli kapıyı kol yardımı ile açın ve ilerleyin. Ateş yanan bir kapı var önüne gelin ve dondurarak içeri girin. (Frostbite) Mağarayı takip edin. Yollarda mavi iskeletler var öldürün ve yola devam edin. Kapıyı geçin ve ilerleyin ateş püsküren taşlar var dikkat edin ve ilerleyin. (taşın sağında merdivenler yani direk oraya hızlıca koşun.) Stead fast Ward büyüsü işinize yarıya bilir. Taşların karşısındaki koridorun girişinde bulabilirsiniz kitabı. Kitabı okuduğunuzda bu büyü size geçmiş oluyor (pek fazla etkisi yok aslında sadece %50 zararı azaltıyor. Taşları geçin ve yola devam edin. İlerde iki ruhun bir küreye büyü yaptığını göreceksiniz. Ruhları öldürün ardından kürenin içinde bulunan büyük büyücüyü öldürün (bu o kadar da kolay değil) büyücüyü genelde ben ok ile öldürdüm size de tavsiye ediyorum. Büyücüğü öldürün ve üzerinden maskeyi ve asayı alın. Ardından dışarı çıkın. Tolfdir ile konuşun. Görev tamamlanmış olacak. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.