alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
609
görevler çeşitlimi
İsimsiz Üye
20 Mayıs 2015 18:53

arkadaşlar skyrim almayı düşünüyom ama görev tasarımları iyimi hep aynı şeyi yaptırmıyo dimi ?

Yusuf İslam A.
29 Mayıs 2015 19:01

Oyunda ana hikayenin yaptırdığı görevlerin dışında, neredeyse gördüğün her NPC'den görev alabiliyorsun. Oyunda o kadar çok yan görev var ki, normal hikaye'yi bir yana bırak, sadece yan görevleri yaparak bile eğlenebilirsin. Eğer almayı düşünüyorsan, indirimi kaçırma derim.
 Aldığına pişman olacağını sanmıyorum. Ayrıca İngilizcen her ne kadar iyi olsada ana dilin gibi olmuyor. Türkçe yama yaparak oynarsan, oyundan dahada fazla zevk alırsın. Oyunda yapabileceklerin kısıtlı değil, mesela hırsızlık yaparak bile eğlenebilirsin, ki hırsızlık oyunda yapabileceklerinden sadece birisi. Almayı düşünüyorsan al derim.

ekin n.
31 Ağustos 2016 01:48

oyun içinde çok fazla sayıda görev var ben 1.000 saat lik oynama sürem vardır daha bütün görevleri bitirememişimdir.tabii benim rol yaparak geçirdiğim için çok uğraşmadım.ama görevler bitmeyecekmiş gibi geliyor insana  o kadar çok