alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
234
Tam Çözüm 1 - UNBOUND
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 16:31
Oyuna başlar başlamaz gözlerimizi bir at arabasının içinde açıyoruz karşımızda bir 3 kişi ile birlikle kaleye doğru ilerliyoruz. Anlaşılan esir durumundayız. Biraz sabır bekleyelim bakalım :) Kapıdan geçtiğimizde birçok asker bizi karşılıyor. At arabaları duvara yaklaşacak ve inmeye başlayacaksınız. Bir esir kaçmaya çalışacak ve o esiri öldürecekler anlaşılan kaçmayız :) Ufak bir yoklama yapılacak (esir yoklaması) herkes geçtikten sonra sıra bize geliyor. Bir karakter oluşturmamız lazım. Karakter yaratırken gayet dikkatli olun. Karakterinizi ırk özelliklerine göre seçin. Seçiminizi yatıktan sonra idam başlayacak. Bir esir idam edildikten sonra kâhin sizi seçer ve idam masasının yanına yaklaşırsınız. Masaya kafanızı koyar koymaz bir dragon kulenin zerine konar ve ortalık karışır. Kaçmak için çok uygun bir zaman. Ralof sizden kendisini takip etmenizi ister başka şansınız yok takip edin ve kulenin içine sığının. Ralof ile birlikte merdivenden çıkın ufak bir saldırıya uğrayacaksınız. Dragon duvarı kırıp ateş saldırır. Saldırıdan sonra Dragon oradan uzaklaşır. Ralof sizden karşıdaki evin içine atlamanızı isteyecek. İçeriye atlamaya çalışın ve ilerdeki imperial askerini takip edin. Takibin sonunda 2 farklı yön ile karşı karşıya kalıyoruz. Seçim sizin Ralaf’u takip edebilirsiniz ya da İmperial askerini takip edebilirsiniz. Ben Ralof’u takip ettim. (seçim sizin ) İçeriye girdiğinizde yerde yatan bir asker var (ölü) Ralof sizden o askerin eşyalarını almanızı isteyecek. Askere bakarak “e” tuşuna basarak askerin envanterindeki silahları ve kıyafetleri alın. 

Ardından “tab” tuşuna basarak Item bölümünden kıyafetleri ve silahları giyin. Ardından imperial askerleri gelecek icabına bakın. Ralof’u takibe devam edin merdivenden indikten sonra bir odaya gireceksiniz odada 2 kişi daha var icabına bakınız :) öldürdükten sonra soldaki varillerde potlar var onları alın envanterinizde bulunsun. Takibe devam edin. Merdivenden indikten sonra iki grubun kavga ettiğini göreceksiniz. Ralof’un yanında geldiğimiz için onun yanında savaşın. Düşmanları öldürdükten sonra Ralof sizden kapıları (kafes) açmanızı isteyecek. Masanın üzerindeki çantanın içinden Lockpick alın ve kapıyı açın. Kafesin içinden işinize yarayanları alın ve sonra Ralof u takibe devam edin. Bir mağaranın içine gireceksiniz. Takibe devam edin. Bir düşman grubu ile karşılaşacaksınız hepsini öldürün ve takibe devam edin. Ralof köprüyü indirecek o arada geçin köprüden ( taş düşüyor hızlı olun geçin) Ralof u takip edin. Örümcek yuvasına gireceksiniz örümcekleri öldürün ve yola devam edin. Ralof siden çökmenizi isteyecek ve size bir yar ve oklar verecek. Hemen ilerde bir ayı var yay ile öldürün ve ralof u takip ederek dışarı çıkın. Dışarı çıktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.