alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
853
Uyuma Bonusu Rehberi !
Ekin G.
26 Şubat 2015 23:02
Skyrim'de oyuncular uyumalarına göre belli bir yüzdede deneyim bonusu alırlar.


Rested - Dinlenmiş

Oyuncular sahibinin izniyle onun yatağında uyuduğunda veya bir yatakta uyuduğunda "Rested" adlı durum yeteneğine sahip olurlar. Bu durum aktifken oyuncular oyun içindeki her 8 saat için %5 daha fazla deneyim kazanırlar.

Well Rested - İyi Dinlenmiş

Oyuncular kendi yataklarında veya bir handa uyudukları zaman "Well Rested" adlı durum yeteneğine sahip olurlar. Bu durum aktifken oyuncular oyun içindeki her 8 saat için %10 daha fazla deneyim kazanırlar. 

Lover's Comfort - Sevgili'nin Konforu

Oyuncular evliyse ve eşleriyle aynı evde, aynı yatakta yatıyorlarsa "Lover's Comfort" adlı durum yeteneğine sahip olurlar. Bu durum aktifken oyuncular oyun içindeki her 8 saat için %15 daha fazla deneyim kazanırlar.

Eğer eşiniz sizin yandaşınız (follower) ise herhangi bir yatakta yatmanız bonusu verecektir. 

Vampiric Blood Rested - Vampirik Kanı Dinlenmiş

Dawnguard'da, Oyuncular bir Vampir veya Vampir Lordu iken bir tabutta uyuması "Vampiric Blood Rested" bonusunu kazanmasını sağlar. Bu bonus aktifken oyuncular oyun içindeki her 8 saat için %10 Resist Magic efekti sağlar.

Mother's/Father's Love - Anne'nin/Baba'nın Sevgisi

Hearthfire'da, bir ev inşa ettikten ve bir çocuk evlat edindikten sonra eğer oyuncular erkek ise "Father's Love", eğer kadın ise "Mother's Love" bonusu kazanırlar. Bu bonus Healing büyüleri  ve Healing iksirlerinin etkisini oyun içindeki her 8 saat için %25 artırır.
Cevap bulunamadı.