alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
1405
Vampirlik Avantaj Ve Dezavantajları !
Ekin G.
26 Şubat 2015 23:01
Vampirlik ya da Vampirlik Sendromu olarak nitelendirebileceğimiz "hastalık", oyuncunun vampir olmasını sağlayan bir etkidir. Oyunda vampir olmak ilizyonist tarzı oynayan oyuncular için büyük avantajlar sağlar ancak DLC olmadan bir kabusa dönüşebilir. Rehberimiz bu avantajlar ve dezavantajlar üzerine kurulu olacak..

Vampirlik Skyrim'de bulunan diğer vampirler tarafından size bir büyü uygulamaları sonucunda geçer. Vampiric Drain adı verilen bu büyü ile sizin canınızı absorbe ederler ve sizi vampir yaparlar. Vampir olunca siz de bu büyüye erişim sağlayabiliyorsunuz tabi ki.

Vampir olmak genellikle başbelasıdır ve illa vampir olmak istiyorsanız bunun için bir RP yapmanızı öneririm ayrı bir karakterle. Çünkü oyunu genel olarak oynadığınız karakterde vampir olursanız görevleri yapmakta zorlanırsınız, nedeni bütün Skyrim halkının kim olursanız olun o gözleri görünce size saldırmasıdır. D Vampirlerin yüzü soluktur ve şahsen o tipten nefret ederim. Milletin size saldırmakta hakkı oluyor. D

Avantajları:

Champion of the Night: İllizyon büyüleri %25 güçlenir.
Nightstalker's Footsteps: Vampirler sneak modunda %25 daha zor farkedilirler.
Resist Disease & Resist Poison: Zehirler ve hastalıklar vampirlere işlemez.
Resist Frost: Seviyenize göre buz büyülerine ve buza bağışıklık kazanırsınız.

Dezavantajları:

Weakness to Sunlight: Can, Büyü ve Stamina'nız günışığında dolmaz ve vampirlik seviyenize göre 15,30,45 ya da 60 puan azalır.
Weakness to Fire: Seviyenize göre ateşe direnciniz azalır.

Aynı zamanda eğer tedavi olmazsanız ya da beslenmezseniz halk size sürekli saldırır.
Mustafa Özgür O.
2 Ağustos 2015 12:34

Vampirlikte halk bize hep saldırıyor ya . Ben kurtadam olmayı tercih ederim.