alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
424
Daedric Armor
İsimsiz Üye
16 Şubat 2015 17:37
Bu zırhı yapmanız içinse demircilik seviyenizin 90 seviyede olması gerekiyor. 90 seviyesine geldiğinizde (tabii skill bölümünden açmanız gerekiyor seviye puanınız ile :) İhtiyacınız olan önemli şeylerden 2 tane var bir tanesi Ebony ingot bunu haritada mavi daire içine alınmış Gloombound madeninden elde edebilirsiniz. Diğer bir ihtiyaç ise Daedra Heart şahsen kolay bulunmayan bir malzeme. Eğer Dark Brotherhood loncasına üye iseniz orada bir ufak kız var oda arada satıyor. Yaklaşık 50 saatte bir satıyordur herhalde :) Daedra Heart bulmak gerçektende zor bir iş bazen de şehirlerin büyü malzemeleri satan dükkânlarda var.  
  


Kapının yanında bu simgelerden gördüyseniz o dükkâna girin. Bu dükkânlarda bulma olasılığınızda var tabii. Daedra Heartda bulduktan sonra işiniz çok kolay :) 
  
Daedric Armor(zırhı) malzemeleri:
  Daedric Armor (gövde zırhı) 
5 Ebony ingot, 3 Leather Strips, Daedra Heart 
   Daedric Boots (bot) 
3 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart 
   Daedric Gauntlets (eldiven) 
2 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart 
   Daedric Hemlet (miğfer) 
3 Ebony ingot, 2 Leather Strips, Daedra Heart 
   Daedric Shield (kalkan) 
4 Ebony ingot, Leather Strips, Daedra Heart 

Tam bir set yapmak istiyorsanız (silahlarla beraber) 30-35 Ebony ingota sahip olmaniz gerekiyor.  Daedra Heart'a gelecek olursak 8 Daedra Heart ihtiyacınız var (2 tek el kılıç, bir yay ve Daedric zırhı tamamı bunlara denk geliyor) Her şeyi bitirdikten sonra zırhınızı güçlendirmeyi unutmayınız. 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.