alexa
The Evil Within
Mistik bir dünya ile insan zihni arasındaki gelgitler ile oluşan bir oynanışa sahip olan The Evil Within, henüz ilk dakikalarında oyuncusuna son derece orijinal ve etkileyici bir tecrübe yaşattıracağını hissettirebilmekte. The Evil Within CD Key satin alma isleminizden sonra, steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
187
HAKKINDA
eray ö.
28 Aralık 2014 15:15

Bethesda yeni korku oyununda çarpıcı bir karar aldı: Bu oyunda "minimum" sistem yok, eğer sisteminiz bu yazıdaki şartlara uymazsa işiniz şansa kalmış!


The Evil Within Sistem Gereksinimleri

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami adı geçince ister istemezThe Evil Within hakkında beklentiler arttı. Üstelik E3 ve Gamescom'da yayınlanan dehşetengiz videolar, oyunun yıllardır beklediğimiz korku türüne hareket geçirecek başyapıt olabileceği yönündeki beklentileri daha da  güçlendirdi. The Evil Within'in çıkışına artık sadece günler var.Bethesda tam da bu dönemde yaptığı bir duyuruyla herkesi şaşırttı.

The Evil Within'in PC sürümü için bir minimum sistem gereksinimleri listesi olmayacak. Bunun yerine geliştirici ekip tek bir sistem listesi yayınladı ve "bunun altında kalanlar (özellikle 4 GB grafik belleği olmayanlar) için gerçek bir The Evil Within deneyimi sözü vermemiz mümkün değil" açıklaması yaptı. 

Cevap bulunamadı.