alexa
The Evil Within
Mistik bir dünya ile insan zihni arasındaki gelgitler ile oluşan bir oynanışa sahip olan The Evil Within, henüz ilk dakikalarında oyuncusuna son derece orijinal ve etkileyici bir tecrübe yaşattıracağını hissettirebilmekte. The Evil Within CD Key satin alma isleminizden sonra, steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
519
Attığını Vurmak Kavramı !
Ekin G.
2 Mart 2015 01:26
Oyunu şu noktaya kadar genellikle eleştirir gibi görünüyorum. The Evil Within hazırlanış amacının dışına çıkmış olsa da çok iyi yaptığı işler var.

Öncelikle oynanış gerçekten sizi tatmin edecek. Gizlenme mekanikleri oldukça başarılı bir biçimde oyuna aktarılmış. Düşmanın fark etme eşiğine yaklaştığınızda yukarıda bir göz beliriyor ve fark edilmemeye çalışıyorsunuz. Eğer göz tamamen açılırsa geçmiş olsun, çünkü silahınıza sarılma vakti gelmiş oluyor.

Etrafta gördüğünüz boş şişeleri kullanarak onların dikkatini çekebilir hatta tuzaklara balıklama atlamalarına sebep olabilirsiniz. Silaha davrandığınızdaysa zaten harika bir vuruş hissiyle doyuma ulaşacaksınız. Ne kadar düşman öldürürseniz öldürün, o his bir an için bile kaybolmayacak.

Oluşan hasardan tutun, merminize verdikleri beden tepkimelerine kadar bütün detaylar incelikle işlenmiş durumda.  

Emir Fatih Y.
3 Haziran 2015 08:02

katılıyorum cok güzel bir korku oyunu