alexa
The Pioneer Trail
The Pioneer Trail, firmanın hali hazırda sunduğu Farmville ve Cityville gibi temelinde sahip olunan yerleşkeyi geliştirme üzerine kurulu bir oyun gibi gözükse de, aslında içerisinde çok daha derin sistemler barındırması ile dikkat çekiyor.  Alacaginiz The Pioneer Trail Zynga Game Cardlari, The Pioneer Trail oyununun sayfasindan Zynga Oyun Kartlari bölümünden aktif edebilirsiniz
153
HAKKINDA
eray ö.
28 Aralık 2014 15:18

Zynga, FrontierVille oyununun devamı niteliğindeki The Pioneer Trail oyununu Facebook üzerinden yayınladı. The Oregon Trail’a aşina olanlar için bu yeni oyun çok da yabancı gelmeyecektir. Bu yeni oyunda oyuncular üç farklı haritadan bir tanesini seçerek bir yolculuğa çıkacak ve kendilerini maceraların içinde bulacak.

Oyunun yaratıcıları bu üç haritadan her birinin, şirketin daha önce geliştirmiş olduğu oyunlardakine göre beş kat daha büyük olduğuna dikkat çekiyor. Pioneer Trail oyununun önemli bir özelliği de üç arkadaşla birlikte oynanabiliyor olması. Her bir oyuncuya oyunun sonunda yer alan Fort Courage noktasına ulaşmak için gerekli olan özel yeteneklerden bir tanesi hediye ediliyor. Zynga, bu oyun sayesinde dört oyuncunun bir araya geleceğini ve böylelikle de insanlar arasında yakın bağların kurulduğu bir oyun deneyiminin yaratılacağını umuyor. Oyunda yer alan her bir haritanın tamamlanmasının ortalama üç hafta sürdüğü de belirtiliyor.

Cevap bulunamadı.