alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
225
The Sims 3 Bekralığa Veda Partileri
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:24
• Yetişkinliğin ilk yıllarını, kontrolden çıkmış bir bekarlığa veda partisi ile kutlamaktan daha eğlenceli bir yol düşünebiliyor musunuz?
o Başarılı bir şekilde evlenme teklif ettikten (veya edildikten) sonra, Sim’iniz Bekarlığa Veda Partisi verebilir.
o Telefon yoluyla parti seçeneğini seçtikten sonra Nişanlı Sim’leriniz parti türünü ve kostümünü seçebilir. Bir Sim nişan başına yalnızca tek bir Bekarlığa Veda Partisi verebilir, seçiminizi iyi yaptığınızdan emin olun!
o Bekarlığa Veda Partileri evinizde, mahalledeki kamu arsalarında ve hatta The Sims 3 Late Night kuruluysa Bar ve Kulüplerde verilebilir!
o Parti başladığında Sim’iniz çılgın Bekarlığa Veda Partisi kostümünü giyecek ve partiye katılan diğerleriyle yepyeni etkileşimlere girebilecektir.
o Sim’iniz diğer Sim’leri Köpüklü Nektar ile sulamakla kalmayacak, yaklaşan evliliği için konuşma yapmalarını isteyebilecektir. Bu onuru yalnızca aralarında güçlü ilişki olan Sim’ler kabul eder, bu yüzden partiye Sim’inizin en iyi arkadaşlarını çağırmaya özen gösterin!
o Bazen partiye katılanlar eğlence amaçlı bir veya iki tane ‘özel misafir’ de çağırabilirler. Parti Dansçıları! Eğer parti yeterince eğlenceliyse, performansları bittikten sonra da partide kalabilirler. Ama unutmayın, uygunsuz davranışlar fark edilecektir.
Cevap bulunamadı.