alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
346
The Sims 3 Düğünler ve Evlilik
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:27
 Düğünler üzerinde yapılan yenilikler ve evlilik sonrası yaşam sayesinde Sim’iniz evliliğin güzel yanlarının keyfini çıkarabilecek!
o Yeni Düğün Kemeri eşyası sayesinde Sim’leriniz düğün törenleri üzerinde daha çok kontrol sahibi olacaklar. Satın Alma Modu sayesinde bir arsaya yerleştirdiğinizde, Sim’ler tören için orada toplanmaları gerektiğini öğrenecektir.
o Törenin başlama zamanı geldiğinde kemer üzerinde “Evlen” seçeneğini seçin, Sim’ler başlama zamanı geldiğini anlayacaktır. Damat ve Gelin yeminlerini etmek üzere kemere doğru geleceklerdir!
o Törenin sonunda arsaya Düğün Pastası konursa, yeni evli çift pasta kesme kısmına geçeceklerdir. Bu, parti zamanının geldiğini gösterir.
o Büyük gün sona erdiğinde yeni evliler güçlü “Yeni Evlendik” ruh durumunu kazanırlar. Diğer şeylerin yanı sıra Sim’leriniz eşleriyle daha sık VuHu yapmayı dileyebilir, hatta yeni “Yerinde Durama” etkileşimini de kullanabilirler.
o Eğer The Sims 3 World Adventures kuruluysa yeni evlileri balayına çıkarabilirsiniz!
o Yeni evliler posta yoluyla hediye de alırlar. Hediye aldıktan sonra Sim’inizin posta kutusuna tıklayıp Teşekkür Kart yazabilirsiniz. Aile ve arkadaşlar, hediyelerinin beğenildiğini öğrenmekten memnuniyet duyacaklardır.


Cevap bulunamadı.