alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
181
The Sims 3 İncelemesi
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:10

1990’lı yıllarda hayal edilirdi 2000’li yıllarda yaşamın nasıl olacağı. Hatta 1990 öncesi gelecekte geçen filmler 2000’lerde geçer, 2000’li yılların bir uzay çağı tadında geçeceği izlenimi verilirdi. 2009’un içinde yaşadığımız şu günlerde bu öngörülerin birçoğu gerçekleşmese de ( henüz ) 1999’dan 2000’e geçerken oyun dünyasında yeni bir türün ortaya çıkmasını sağlayacak olan The Sims oyunu piyasaya çıkıyordu.
2000 Ocak’ta piyasaya çıkan The Sims, insan simülasyonu türündeki ilk oyundu ve oyun dünyasının oldukça ilgisini çekmişti. Birazdan bahsedeceğimiz Sims’in 3.oyununa gelene kadar o kadar çok ek paket çıktı ki Sims 33 adı verilse bu oyuna kimse yadırgamazdı. Sims serisine o kadar çok ek paket çıktı ki Sims 3’ün çıkacağının açıklanması ve oyunun çıkışına kadar geçen sürede yaşanan heyecan minimum seviyedeydi. Sims 3’ün CD’sini bilgisayarıma takmadan önce bu oyunla en fazla 3-4 saat geçirebileceğimi, eski oyunlardan pek farklı bir oyun deneyimi yaşamayacağımı düşünüyordum. Ama düşündüğümün tam aksi oldu ve Sims 3 birazdan değineceğim yenilikleri ve sevimli oyun yapısı ile bizi tekrar ekran başına bağlamayı başardı.

Dolaptan pratik yemekleri alıp yemek yerine kendiniz pişirirseniz aşçılık yeteğiniz gelişmiş olur. ( Her sims oyununda olduğu gibi )

Cevap bulunamadı.