alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
281
The Sims 3 Romantik İtibar
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:26
• Mahalledeki komşular ve Sim’ler herkesin gözü önünde yapılan sevgi gösterilerini fark edeceklerdir!
o The Sims 3 Generations’da mahalledeki Sim’ler randevuları, romantik etkileşimleri ve sevgi gösterilerini fark edecektir.
o Sim’inizin diğer bir Sim’le kaç kez görüldüğü, Sim’inizin diğer Sim’lerle kaç kez görüldüğü, Sim’inizin daha önce sevgilisini aldatırken yakalanıp yakalanmadığı gibi faktörlere bağlı olarak, Sim’iniz aşk hayatının geleceğini etkileyecek Romantik İtibar sahibi olacaktır.
o Tek bir eşle birlikte olduğu gözlenen Sim’ler “Sadık”, uzun süreli tek eşli bir ilişkisi olan Sim’ler “Sonsuza Dek Sadık” itibarına sahip olacaklardır. 
o Aynı anda birden fazla Sim’le romantik durumlarda yakalanan Sim’ler, yaptıklarının seviyesine bağlı olarak “Zampara” veya “Aldatan” itibarları kazanabilirler. Gelecekte gerçek aşkı bulmaları o kadar da kolay olmayacaktır!
o Yaşamları boyunca bir çok ilişkiye girip çıkmış Sim’ler “Kazanova” veya “Don Juan” itibarları kazanabilirler. Bu Sim’lerle VuHu yaptığınızda, “İnanılmaz Zaman Geçirdim” ruh durumunu kazanabilirsiniz.
o Yeni Defter sayesinde itibar, aşk sayısı, diğer Sim’leri aldatma sayısı gibi romantizm istatistiklerinizi görebilirsiniz.
o Sim’leriniz ayrıca diğer Sim’lere aşklarını ilan etmek, bir Sim’i kendisini aldatmakla suçlamak ve hatta bu durumu arkadaşlarına aldatmak için yeni Romantik etkileşimlere sahip olacaklardır.
o İtibar kazanmak zordur, eğer Sim’iniz sevdiği bir itibarı elde ederse bu durumu batırmamak için elinizden geleni yapın!

Cevap bulunamadı.