alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
1585
The Sims 3 Supernaturel Kurt Adam rehberi
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:40
The Sims 3 Supernatural Kurtadam RehberiUluyan Kurtadam

Kuradam Olmak
Kurtadam olmanın birkaç yolu var. Bunlardan ilki, CAS bölümünde Sim yaratırken Supernatural type olarak seçmek. Bu yöntemi kullanarak yaparsanız, Sim'in kurtadam halindeyken nasıl görüneceğini ayarlayabilirsiniz. İkinci yöntem; Alchemy Store'dan Bottled Curse of the Lycan alarak ya da Alchemy yeteneğini kullanıp kendiniz hazırlayarak olabilirsiniz. Son yöntem de başka bir kurtadamla arkadaş olup sizi ısırmasını isteyebilirsiniz.Kurtadamlar Sim'leri Koklayabilir ve uygunsuz görünüp Azarlanabilirler.

Kurtadam Davranışları
Kurtadamlar birkaç eğlenceli sosyal davranış kazanırlar; Simlere ve Petlere hırlamak, kürkleri hakkında şaka yapmak ve koklamak. Öfkelendikleri zaman, insandan kuradam formuna geçerler ki bu genelde kavga kazandıklarında olur. Eşyaları parçalayabilirler ve bunu yaparken Fun ihtiyaçları dolar. Eğer çok fazla yaparlarsa eşya kalıcı hasar alabilir ve yenilenmesi gerekebilir.Kadın ve Erkek Sim Dönüşüm Geçirirken

Simler insan formundan kurtadam formuna istedikleri zaman geçebilirler. Ama dolunay zamanında kurtadam formuna zorla geçerker ve +40 Mood alırlar. Diğer Supernatural türlerden farklı olarak dolunay boyunca insan formuna geçemezler. Kurtadam formundayken ve açken kükrediğinde Hungry Like the Wolf moodleti alırlar ve balık, et gibi yiyecekleri çiğ yiyebilirler.Alfa Kurt tarafında yönetilen bir Kurt Sürüsü

Avlanma ve Sürü
Kurtadamlar gem, böcek ve metalleri bulmak için avlanabilirler. Hatta Gem şekillendirme makinesi kullanarak oldukça fazla para kazanabilirler. Başka kurtlarla birlikte sürü olarak avlanabilir ve daha yüksek bir başarı oranı yakalayabilirler. Sürüler Simler arasındaki gruplara benzer. Başka bir Sim'i sürüye katmak için grup oluşturma gibi sorarak yapabilirsiniz. Arkadaş olsunlar yeter (en düşük seviye arkadaşlık). Sürü oluşturmak için evinde fazladan kurtadam olmasına gerek yoktur, ve sürünün lideri avlanma sonundaki ganimetin tamamını alır. Avlanma yeteneği seviye 6 olduğunda özellikle bir nesne için avlanabilirsin.

Kurtadam Seviyesini Yükseltme
Avlanmak ve diğer kurtadamlara özgü sosyal davranışlar ve eylemlerle Kurtadam seviyesini artırabilirsiniz. Seviye arttıkça nesne bulma şansı artar ve ulumada daha az başarısızlık alır. Kurtadam yeteneklerinin gizli 10 seviyesi bulunmaktadır ve bunlardan sadece birkaçında özel olarak bildirim çıkar. 

Seviye 1-10 Avcılık Gelişimi: Kurtadam olduğunuz sürece avlanma yeteneğiniz her seviyede daha da gelişir ve nesneleri bulmak daha da kolaylaşır. Üst seviye kurt olarak bir kerede 4'e kadar nesne bulabilirsiniz. Kurtadamınızın her seviye atlamasında bir uyarıyla karşılaşmasanız bile avlanma yeteneklerinin artmasıyla seviyesinin yükseldiğini farkedebilirsiniz.
Seviye 3: Lanetli Isırık: Sim'iniz seçilen bir hedefi ısırabilir ve ona kurtadam lanetini geçirebilir. Başarısız olma şansı vardır ama Alpha Wolf Lifetime Reward ile her ısırık başarılı olur. İki gün sonra, ilk ısırık moodleti kaybolur ve Sim ilk kez kurtadama dönüşür.

Seviye 6: Belirli Nesne için Avlanma: Özellile Gem, Metal veya Böcek türü bulmanızı sağlar.

Seviye 8: Öfke Kontrolü: Bununla Kurtadam'ınız öfkelendiğinde daha nadir olarak kurda dönüşür.

Seviye 10: Tam Potansiye Ulaşma: Bir özellik getirmez ancak Kurtadam ısırığı ve uluma başarısızlığını azaltır.Kurtadamlar Daha Hızlı Koşar

Alfa Kurt
Alpha Wolf Lifetime Reward 20,000 Happiness değerindedir ve bununla birlikte Kurtadam Isırığı ve hırlama gibi eylemlerde başarısız olma şansı yoktur. Terrifying Howl adında korkutucu uluma diye bir eylem eklenir, Aya Uluma gibi gece yerine gündüz de kullanılabilir ve duyan Simler 1 saatliğine -20 korkma moodleti alırlar.
Cevap bulunamadı.