alexa
The Sims 3 ( PC )
The Sims 3 oyununda yapmanız gereken en önemli şey simste bulunan simleri koruma altına almak ve onları kontrol etmektir. Söz konusu oyunda aile bireyleri arttıkça simsleri kontrol etmek de son derece zor hale gelecektir. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
281
The Sims 3 World Adventures Nedir?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 09:49


The Sims 3 World Adventures, simlerinizi 3 farklı kültür ile tanıştırabileceğiniz, gizli hazineler peşinde koşturabileceğiniz, yeni karakteristik, kişilik özellikleri, egzotik mekanlar içerecek.

* 3 Tematik Bölge : Çin, Mısır, Fransa 

* Bu bölgelere has yapılar, sim'ler, eşyalar.

* Fotoğrafçılık benzeri yeni yetenekler.

* Hediye 1000 Store Sim-Point'i ve yeni online özellikler.* Bu oyun ile Sims daha çok RPG tarzı macera oyunlarına yaklaşıyor. Atıldığınız maceraya göre belli olayların içinde kalıyorsunuz.

* Sim'ler gittikleri yerde seyahat vizelerinin izin verdiği kadar kalabiliyor. İlk vizeleriniz birkaç gün kalmaya izin verirken son seviyelerde bu birkaç haftaya varabiliyor.

* Vize seviyenize göre kaldığınız yer değişiyor. Mesela Mısır'da ilk seviye vize ile bir kampta çadırda kalırken, son seviyede orada bir yazlık ev almanıza da izin veriliyor. 

* Kaldığınız kampta belli görevleri öğrenip oralarda kalabiliyorsunuz. Maceraları tamamladıkça vize seviyeniz ve atılabileceğiniz görevler artıyor.

* Maceralarda belli küçük bilmeceler ile karşılaşıyorsunuz. Mesela ateşle etrafınız sarılınca, içinden geçmek için önce suya girmeyi akıl etmeniz gerekiyor. 

* Gizli kapılar, kazılarak ele geçirilecek eşyalar ve anahtarlar var. Belli parçaları birleştirip bir bütün olarak evinize götürebiliyorsunuz.

* Gizli kapılar, tetikleyici bazı şeylerle harekete geçecek. Trigger denen bu tetikleyiciler, Build Mode'a evinize konabilecek. Yani sizde bulmacalı bilmeceli evler yaratabileceksiniz.

* Yeni bodrum yapma aracı ile bodrum yapmak çok daha kolay olacak.* Fransa'da farklı üzümler toplayıp, ezerek nektar (şarap) yapabilecek. 

* Çin'de dövüş sanatlarını öğrenebileceksiniz.

* Yabancı yerlerde yaşamak mümkün değil ancak oradan yabancı simler ile evlenebilir, yanınızda getirebilirsiniz. 

* Ayrıca Sunset ve Riverview'de de yabancı turistler de dolaşacak.

* Bir klasik olan eklentilerle gelen yaratıklar, Sims 3 ile de devam ediyor.. Her bölgenin bir yaratığı olacağı tahmin ediliyor. Şu ana kadar sadece, Mısır'da mumyalar olduğu ve mumya olunabileceği açıklandı..

* Mumya sizi yakaladığında saldırabilir, eğer dövüş sanatlarında usta değilseniz, yenip lanetleyebilir, lanetten kurtulmak için bir ayin yapmanız gerekebilir. Hatta siz de mumya olabilirsiniz..

* Mumya olan simler yavaş hareket ediyor, tuvalete gitmiyor, uyumuyor, daha uzun yaşıyor. Özel mumya hareketlerine sahip oluyor. Mumya olarak ölürse hayaleti de mumya oluyor.

Cevap bulunamadı.