alexa
The Witcher 3 Wild Hunt
The Witcher 3 Wild Hunt GOTY oyununu iki ayrı platform için GOG veya Steam olarak satın alabilirsiniz. The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition CD Key, Steam veya GOG üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
318
Görev açıklamaları yaratık/karakter açıklamaları, bolca bulacağınız günceler ve notlar sizi oyun dünyasına biraz daha yaklaştırıyor.
eray ö.
4 Haziran 2015 09:36

Size tavsiyem ilk başta belli özelliklere yüklenin. Ben Igni’ye çok sırtını yaslayan bir oyuncuyum. Aynı zamanda hızlı ataklar saldırı şeklimi belirliyor. Bu yüzden daha çok bu iki özelliğe yüklenerek ilerlemeyi tercih ediyorum. Yetenekleriniz geliştikçe daha da dallanıp budaklanıyorlar, bu yüzden o çok değerli puanlarınızı iyi kullanın, çok kullanmayacağınız bir işareti gereksiz yere üst seviyeye çekmeyin.

Yetenek ağacındaki özel mutajen bölgeleri de oyunun ilerleyen aşamalarında inanılmaz yararlı oluyor. Çevreden ve yaratıklardan topladığımız mutajenler yardımıyla Geralt’ın özelliklerini daha keskin ve güçlü hale getirebiliyoruz. Mutajen’lerin dört farklı versiyonu bulunuyor ve her renk özelliklerimiz ile uyumlu oluyor.  Yetenek ağacının bir bölgesini mavi ile gösterilen Sign (Geralt’ın yaptığı büyüler) ile donatıyoruz. Sonra da mutajen’i yerleştirerek ağacın bu bölümünü tamamen sign’lara özel hale getirebiliyoruz.

Her seviye atlamanızda yetenek puanı kazanırken, bu yetenek puanlarını haritaya dağılmış olan güç alanlarından da edinebiliyoruz. Bence soru işaretlerini açmak için başlı başına yeterli bir sebep.

Cevap bulunamadı.