alexa
The Witcher 3 Wild Hunt
The Witcher 3 Wild Hunt GOTY oyununu iki ayrı platform için GOG veya Steam olarak satın alabilirsiniz. The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition CD Key, Steam veya GOG üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
782
The Witcher ( 1. Oyun ) İnceleme !
samet ç.
21 Mayıs 2016 01:14

Oyunu 58 saat gibi bir sürede oynadım ve bitirdim tabi bu süre içerisinde 2. parttan sonra yan görevleri kenara atıp ana hikayeyi bitirmeliyim diye abandım çünki çok sürükleyici bi ana hikayeye sahip daha öncesinde oynadığım bütün RPG lerin yanında +1 olarak önde gitti The Witcher daha npc lerle konuştuğumuzda kararları bizim veriyor olmamız 1. hikayenin sonunda özellikle suçluyu bizim seçiyor olup şaşırtmalı bi yöne girmemiz harikaydı. Oyun bizim verdiğimiz kararlara göre şekilenip Npc lerin bizim onlara gösterdiğimiz yaklaşıma göre bize yaklaşması çok güzeldi tabi her güzel şeyin olduğu gibi bununda bana göre biraz kusurları mevcuttu combata alışmak simya kısmına alışmak zamanımı aldı zorlukların anlatımında Kolay da simya gerekmediği Normalde zaman zaman gerektiği Zor da ise çok gerekli olduğu yazıyordu Normal zorlukta oynayıp zaman zaman potion kullandım bende buda size yeni başlıcaksanız kesinlikle kolay veya normalde oynamanız gerekliliğini getiriyor. Eğer oylamaya geçersek 10 üzerinden puanlama yapicak olursak.

Hikaye 10/10
Oynanış 5/10 ( Açık Dünya Faciası var biraz ve Combat çok zor ve rastgele olabilyor olaylar ) 
Müzikler 8/10 ( Bazı bölgelerde anlamsızken Bazı bölgelerde sizi alıp götürebiliyor )

Şimdilik bu kadar sabır gösterip okuduğunuz için teşekkür ederim umarım daha çok inceleme yapicak ürünü ve vakti bulabilirim. Youtube üzerinde phuglife isimli kanalımdan oyunun tam çözümünü bulup takıldığınız yerlerde bakabilirsiniz.

Almalımıyım = Kesinlikle !

Cevap bulunamadı.