alexa
The Witcher 3 Wild Hunt
The Witcher 3 Wild Hunt GOTY oyununu iki ayrı platform için GOG veya Steam olarak satın alabilirsiniz. The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition CD Key, Steam veya GOG üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
401
Yetenek sistemi
eray ö.
4 Haziran 2015 09:37

Yetenek sistemi, artık tam tadında olan dövüş mekanikleriyle birlikte Geralt’ı durdurulmaz bir güç haline getiriyor. Dediğim gibi Witcher III’ün savaş mekaniklerini –basitçe- kötü olarak betimleyebilmek için oyunu sadece birkaç saat (hatta çok daha az) oynamış olmanız filan gerekiyor.

Bu kadar anlattım ettim ama yine de The Witcher III: Wild Hunt’ın oynanış mekanikleri belli ölçüde sorunlu. Aynı Souls/Bloodborne oyunlarında olduğu gibi hızlı adımlarla kaçabiliyoruz, doğru anda savunmaya geçerek karşımızdakini etkisiz hale getirebiliyoruz ama bazen hareketlerin kesik kesik olması can sıkabiliyor. Özellikle hedefle sistemini hiç beğenmedim, hatta oyunu gamepad değil de klavyeden oynuyorsanız hedefleme seçeneğini hiç kullanmayın. Ben hedefleme kullandığım savaşlarda inanılmaz zorlanırken, doğru hareket ederek düşman gruplarını kolayca alt etmeyi başarabildim. 

Cevap bulunamadı.