alexa
Titanfall - PC Kutulu
Klasik mekân çarpışmalarından oldukça farklı bir oynanışa sahip olacak olan Titanfall, geleceğin savaş teknolojilerini bugünden tecrübe etmek isteyen oyunculara açılan bir kapı olarak da nitelendiriliyor. Titanfall PC Kutulu oyununuz 1-2 is günü içerisinde kargo ile belirttiginiz adresinize gönderilecektir.
159
OYUN HAKKINDA
eray ö.
28 Aralık 2014 15:29

Titanfall'ın PC sistem gereksinimleri nedir?

 
Bu ay içerisinde (Şubat) beta dönemine giriş yapması beklenen Titanfall oyunu için Respawn Entertainment'in kurucusu Vince Zampella, Twitter hesabuı üzerinden hayranlarının sorularını cevaplandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde Zampella, Titanfall ile ilgili yepyeni bilgileri bizlerle paylaştı.
 
Zampella yapmış olduğu açıklamalarda, FPS oyunu Titanfall'ın betasını olabildiğince geniş bir kitleye ulaştırmak istediklerini ifade etti. Firma bu doğrultuda, elinden geldiğince fazla beta kodu yayınlamaya çalışacak. Tahmin edebileceğiniz gibi aksiyon oyununun betası PC üzerinde Origin üzerinden oyunculara dağıtılacak. Fakat şuan için Titanfall betasına nasıl katılabileceğimiz konusunda yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmış değil. Fakat ön sipariş, kesin yöntem olarak görünüyor. 
 
Kurucu Zampella'nun Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamalar bu şekildeyken, şimdi de asıl mesela olan Titanfall'ın PC sistem gereksinimlerine gelelim. Vince Zampella ayrıca Titanfall'ın beta sürümü için minumum PC sistem gereksinimlerini oyuncularla paylaştı. Source Engine temellerine kurulmuş olmanın da vermiş olduğu katkıyla FPS oyunu Titanfall'ı oynamak için çok fazla masraf yapmaya gerek kalınmayacak gibi görünüyor;
Cevap bulunamadı.