alexa
Titanfall
Titanfall Origin oyunu, geleceğin savaş teknolojilerini bugünden tecrübe etmek isteyen oyunculara açılan bir kapı olarak da nitelendiriliyor. Titanfall PC CD key satin alma isleminden sonra, Origin üzerinden redeem product code yazan bölümden aktivasyonu yapip, My Games sekmesinden oyunu indirebilirsiniz.
358
Çatışma
eray ö.
10 Şubat 2015 16:07

Çatışma esnasında mermi sıkıntısına düşmüyorsunuz. Sağlık konusunda da dinlen iyileş yöntemi mevcut. Zaten çatışmalar başladıktan kısa süre sonra alana Titan'lar inmeye başlıyor. Her karakterin Titan'ı sadece onun kontrolünde ve bir zaman sonra her tarafta Titan'ların gezmeye başladığına tanıklık ediyorsunuz ve burada da takım oyunu çok önemli. Titan da olsanız tek başınıza saldırmanız pek akıllıca olmaz.

Peki Titan'larımız neler yapabiliyor? Mesela geçici bir kalkana sahipler. Bu sayede kısa süre boyunca tüm saldırılardan kendimizi soyutlayabiliyoruz. Bunun yanında, yine bir süre boyunca bize ateşlenen tüm mermileri toplayarak karşımızdaki Titan'a yollayabiliyoruz ve zarar verebiliyoruz. Hasar alırsak bir süre dinlenmemiz yeterli oluyor, ama fazla hasar alırsak da kabinden çıkmamız gerekiyor. Bu esnada da Titan'ımız son görevini yerine getirerek büyük bir şiddetle patlıyor. Böylece etrafta kim var kim yok hepsine zarar verebiliyorsunuz.

Hem karakterimizi hem de Titan'ımızı geliştirebiliyoruz. Zırh'tan tutun da hızlı koşmaya, yeni silahlara kadar birçok açılabilir unsur bulunuyor. Silah çeşidi ve geliştirme seçenekleri Call of Duty ile kıyaslandığında belki de az gelecektir, ancak Respawn'ın ara ara yayınlayacağı DLC paketleriyle bu konularda ve tabii ki yeni haritalarla oyuncuları destekleyeceğini düşünüyoruz. Silah demişken, oyundaki ilginç bir silahtan kısaca söz etmek istiyorum. Smart Pistol MK5, atış mesafesindeyken düşmana hedef aldığınızda mermilerin gideceği yerleri otomatik olarak saptıyor. Sizin hedef almanıza gerek kalmıyor. Böylece sadece tetiğe basarak karşınızdakini indirebiliyorsunuz. Aynı silah rakiplerinizde de bulunduğundan, en iyi yöntemin arkadan saldırmak olduğunu düşünüyorum şahsen.

Cevap bulunamadı.