alexa
Titanfall
Titanfall Origin oyunu, geleceğin savaş teknolojilerini bugünden tecrübe etmek isteyen oyunculara açılan bir kapı olarak da nitelendiriliyor. Titanfall PC CD key satin alma isleminden sonra, Origin üzerinden redeem product code yazan bölümden aktivasyonu yapip, My Games sekmesinden oyunu indirebilirsiniz.
295
GRAFİK VE SESLER.
eray ö.
10 Şubat 2015 16:09

Oyunun grafik ve seslerinin ortalamanın üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Respawn Entertainment, grafiklerde Valve'ın Source motorundan yararlanmış ve tabii ki motoru bir hayli modifiye etmiş. Hatırlarsanız Call of Duty serisinde de id Software'ın Quake motoru modifiye edilmişti. Onlarca haritaya baktığımızda, doğal olarak hepsinin farklı tasarımları ve renk tonları var. Aksiyon içindeyken hem çevre detayları hem Titan'lar hem de karakterlerin tasarımları göze hoş geliyor. Üzerine, ufak tefek fizik efektleri ve ışık gölge oyunlarını da eklediğimizde, bir multiplayer shooter olarak Titanfall'un kaliteli görsellere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yine de bu "çok iyi" anlamını taşımıyor. Tekrar Call of Duty'den yola çıkarsak Respawn ekibi yine "iyi görsellik-iyi performans" hedefini benimseyerek çalışmış. Çok iyi grafikler yapalım amacını değil de, "iyi grafiklerle performanslı oynanışı birleştirerek oyuncuları rahat ettirelim" düşüncesini izlemişler ve bence iyi de yapmışlar. Ha bir sonraki muhtemel oyun için tabii ki daha iyisini bekliyoruz. Hele de yeni nesil kavramı yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlamışken.

Sesler ve müzikler de tatmin edici düzeyde. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse hala silah ve ortam sesleri konusunda Battlefield 4'ün zirvede olduğunu düşünüyorum. BF4'teki temiz ve keskin sesler kolay kolay başka FPS'lerde görülmüyor.

Fırat E.
22 Haziran 2016 15:19

ben bu oyunu çok seviyorum ancak oynama fırsatı bulamadım ama çok güzel bir oyun