alexa
Titanfall
Titanfall Origin oyunu, geleceğin savaş teknolojilerini bugünden tecrübe etmek isteyen oyunculara açılan bir kapı olarak da nitelendiriliyor. Titanfall PC CD key satin alma isleminden sonra, Origin üzerinden redeem product code yazan bölümden aktivasyonu yapip, My Games sekmesinden oyunu indirebilirsiniz.
233
Quake, Unreal Tournament ve Call of Duty gibi FPS'leri seviyorsanız bunu da denemelisiniz.
eray ö.
10 Şubat 2015 16:05

Titanfall sıradan bir FPS oyunu değil. Bunu derken, "karşımızda inanılmaz bir oyun var" çığlıkları atmayacağım. Oyun başarılı, çünkü temelindeki isimler sağlam ve güzel bir pazarlama stratejisi de bulunuyor. Konuya yabancı olan arkadaşlarımız için kısaca özetleyeyim:

Titanfall'u hazırlayan ekip, tüm zamanların en çok satan FPS serisi olan Call of Duty'nin ana yapımcısı Infinity Ward'dan ayrılan 50'nin üzerindeki yapımcının da yer aldığı Respawn Entertainment. EA Games'in Medal of Honor ve Battlefield serisiyle bir türlü Call of Duty'nin ayağını kaydıramadığı, son yıllarda belki de en önemli kozu. Yetkililerin "FPS türünün çizgilerini yeniden belirleyeceğiz" dediği ve yıllardır oyuncuların merakla beklediği yapım.

Belki de bu sebepten olsa gerek, Call of Duty'nin en çok oynandığı platform olan Xbox'a özel olarak hazırlandı. Tabii konsola özel bir oyun değil, PC'de de var. Ama konsol tarafına baktığımızda sadece Xbox 360 ve Xbox One'da var. Sony'nin PlayStation 3 ve PlayStation 4'ü için gelmedi, gelmeyecek gibi de görünüyor. Böylelikle EA ve Respawn, Xbox'ta büyük satış ve oynanış rakamları elde eden Halo ve Call of Duty gibi serilerin ardından büyük başarılar elde etmek istiyor.

Hem bir şey diyeyim mi? Emin olun Titanfall'un devamı gelecektir ve bakarsınız tıpkı Call of Duty gibi her sene karşımıza yeni üyeyle çıkar. Sonuçta aksiyon yüklü, hızlı oynanış yapısına sahip bir oyun var elimizde. Haritalar ufak, sıcak çatışmalar hiç bitmiyor ve hem karakter hem de Titan'larınızı geliştirebiliyorsunuz. Evet, aklınıza Call of Duty geldi değil mi? Ama onun biraz daha farklı ve bilim kurgu soslu versiyonu bu oyun. Ve evet, Call of Duty oynayan milyonlarca oyuncunun dikkatini çekebilecek bir oyun Titanfall.

Cevap bulunamadı.