alexa
Titanfall
Titanfall Origin oyunu, geleceğin savaş teknolojilerini bugünden tecrübe etmek isteyen oyunculara açılan bir kapı olarak da nitelendiriliyor. Titanfall PC CD key satin alma isleminden sonra, Origin üzerinden redeem product code yazan bölümden aktivasyonu yapip, My Games sekmesinden oyunu indirebilirsiniz.
232
senaryo modu barındırmayan
eray ö.
10 Şubat 2015 16:06
Titanfall, senaryo modu barındırmayan, sadece multiplayer oyun üzerine kurulu bir yapımdır  ancak büyük bir kesim oyuncuyu mutlu edebilecek birçok unsurun bir araya geldiğini ve çok güzel bir uyumla çalıştığını görmüştük. Oyun, özellikle Quake ve Unreal Tournament gibi eski FPS'lerden hoşlanan kitleyi de memnun edebilecek düzeyde. Çünkü oyunda neredeyse hiç durmak yok, sürekli aksiyon ve sürekli heyecan var.

Ufak bir eğitim sürecinin ardından haritaya adım atmak için harekete geçiyoruz. Oyunda yer alan modlar, birçok FPS oyunundan da tanıdık gelecektir. İsterseniz takım olarak hareket ederek belirli bölgeleri ele geçirip koruyun, isterseniz karşı takımı tamamen yok etmeye yönelik hareket edin. Haritalar fazla büyük olmasa da takım oyunu her zaman önemli. Oyunda 6vs6 olmak üzere toplamda 12 oyuncu mücadele ediyor. Dikkat çekici bir mod olarak Last Titan Standing modundan söz edebiliriz. Aklınıza Call of Duty gelmiştir muhtemelen. Bu modda respawn bulunmuyor ve herkesi ortadan kaldırarak kazanan olmaya çalışıyorsunuz.

Haritalar fazla büyük değil demiştik, ancak dur durak bilmeyen aksiyonu sevenler için böylesi daha iyi diyebiliriz. Bir yerlerde saklanıp da beklemektense sürekli çatışmanın içine doğru atıyorsunuz kendinizi. Zaten yönettiğiniz karakteriniz de üzerindeki ekipmanlar sayesinde bir kerede çok yükseklere zıplayabiliyor, yükseklerden atlayabiliyor, duvarlarda yürüyebiliyor ve bunları yaparken de "düşersem ölürüm" endişesi getirmiyor. Çünkü oyunda düşerek ölmek gibi bir kavram yok diyebiliriz. Kafanızda biraz canlandırdığınızda Quake'in rocket jump yapılan farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.