alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
218
Bölüm 07 Mountain Base
Ekin G.
2 Mart 2015 14:08
Tünel içine girin ve düşmanları sesiz bir şekilde hal edin. Arkasına gelerek yay ile boğabildiğiniz gibi manivela baltasını da kullanabilirsiniz. Ok atmakta bir çözüm. Kafasından vurursanız gıkları çıkmaz. Kafaya isabet etmezse ve tam ölmezlerse bağırıyorlar ve arkadaşları geliyor. Size molotof kokteyl atıyorlar ki kurtulması zor.Molotof kokteyl işareti kırmızı kare şeklinde bunu görürseniz kaçmanız için 2-3 saniyeniz var.

Tünelde devam edin yıkık harabe halindeki binaya girip düşman temizliği yapın. Toplayacağınız nesneleri toplayın. İleride tırmanacak yer var buradan tırmanın ve halatla aşağı suyun içine düşün. Su kanalında ilerleyin binaya girin. Soldaki vanayı çevirin. Binadaki bütün adamları öldürün.
Odanın birinde duvara asılı bayrak var. Ateş bulun ve bunu yakın. Böylece XP kazanacaksınız.
Kontrol odasını bulun buraya duvarda yukarıdaki geçitti kullanarak girin vanayı çevirin. Yeşil patlayıcı gaz çıkacak: Geldiğiniz yer dönün ve bu geçitten denizci fenerini kullanarak odayı ve içindekileri patlatın. Harabe halindeki kumanda odasına dönün yerdeki otomatik tüfeği alın. Etraftaki cephaneleri ve belgeleri toplayın. Yan odadaki bütün adamları bu tüfek ile öldürün. 
İlerleyin demir kapıyı açın ve telsizle konuşun.
Odadaki ara bölmeden girin ara, ara size gaz fışkırması olacak. Ama zarar vermiyor. Sonunda kırık pencereyi tekme ile açın. Radyo kulesinin olduğu yere geleceksiniz.
Cevap bulunamadı.