alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
425
Bölüm 14: Geothermal Caverns
Ekin G.
2 Mart 2015 14:18
Kanlı derede ilerleyin. Kampta dinlenin. İleride kötü adamaların olduğu yere gelin. Hepsini tek, tek devirin. Yalnız burada sesiz ve strateji uygularsanız iyi olur. Çünkü sizi fark ederlerse hepsi üzerinize çullanıyor. Geçmek zor oluyor. Ok her zaman için iyi bir silah ama elinizde az var. Esaretten kaçarken silahlarınız orada kalmıştı. Etraftan ok bulun savaşa öyle girin. Öldürme işi bitince malzemeleri toplayın kampta dinlenin.
Gaz çıkan yere alevli ok atarsanız burası patlayacak ve size bir geçit açacaktır. Yukarılara tırmanın düşmanları öldürün, kampta dinlenin. Mağara içinde devam edin. Çıkışa yakın yerde tavana asılı olan kafese ip atın ve yandaki gaz huzmesini patlatın sonuçta bu küre size çıkabileceğiniz bir geçit açacak. Önünüze çıkan adamaları dinleyin sonra ayrıldıkları zaman tek, tek indirin. Arkadaşlarınız tavan asılı kabin içinde kalmışlar. Kendilerini kurtarmanızı istiyorlar. Etrafı inceleyin Tavana asılı mermiyi hareket ettirmek için gaz kaçağına alevli ok atarak patlatın. Etraf daha da kırılacak ve karışacak.

Şimdi üst platforma çıkın asılı olan merminin üstündeki platformdan kabinin üzerine atlayın. Soldaki gaz huzmesine önce öndekine sonra arkadakine ateş edin ve patlama sonucu kabin biraz daha hareket edecek. Siz tam düşerken arkadaşlarınız elinizden tutup sizi kurtarıyorlar. (Teşekküller ellerine sağlık) Aşağısı patlamadan dolayı Cehennem gibi. Anında sizi eritecek. Şimdi tekrar kabinin üzerine çıkın. Patlamalar arasından önünüzdeki açıklığa zıplayın.

Buradaki 2 vanayı açın ve gaz çıkmasını bekleyin. İki borudan çıkan gaza alevli ok atacaksınız. Ama birini patlatmak yetmiyor. 2 ciyi çok çabuk patlatsanız bile kabin kenara yeterli olarak yanaşmıyor.
Bu nedenle sağdaki siperin oraya girin tek atışta iki gazı birden patlatın. Böylece kabin patlama sonucu yana gelecek ve arkadaşlarınızın çıkması kolaylaşacak. Şimdi mağaradan kaçma zamanı. Soldaki kafese zıplayın sonra diğerine oradan da duvara zıplayın. 
Patlamalar arasında yolu takip edin ve mağaradan çıkın. 
Cevap bulunamadı.