alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
460
Bölüm 15: Solarii Fortress
Ekin G.
2 Mart 2015 14:19
Harbeye dönen yangın yerinde kendinize soldan bir çıkış yolu bulun. Adamları öldürün. Dışarıda dam saçağından kendinize yol bulun. Alevler arasında adamları temizleyerek devam edin. Halatla kayın. Duvardan tırmanın ve Ruth’ la buluşun. Mathias kafaya koymuş Sam’ı kurban edecek. Bu sırada kalabalık adamlar geliyor. Bunları temizleyin.
Yangın yerinde bayağı şiddetli çatışmalar gireceksiniz. Sonunda siperli mitralyöz ile ateş eden bir adam var. Normalde siperden dolayı sizin ateş bir fayda vermiyor. İkinci katta olduğunuz içinde ulaşamıyorsunuz. Alttan yaklaşabildiğiniz kadar yaklaşın. Yoğun ateş altında soldaki aralığa atlayın ve duvarı tırmanın. Buradaki halatla aşağı kayın Adamın makinelisin başına geçirin.
Ama adam sizden kuvvetli makineliyi ve sizi aşağı atıyor. Tam sizi vuracağı zaman yana kayıyorsunuz ve el bombası atan silahı alıyorsunuz. Şimdi çok iyi bir zamanlama ile el bombasını atın. Hedefle ateş zamanı arası uyumlu olsun. 

Şimdi el bombası atan silahınızda oldu. İlerleyin yeni silahınızla ortalığı dağıtın. İşiniz bitince kampı bulun silah upgrade yapın.
Yine sizi çetin bir savaş bekliyor. Sam’ı kurtarmaya çalışın ve arkadaşlarınızla buluşacaksınız. İleride el bombası ile açacağınız geçitler var. Önünüze çıkan askerleri halledin.

Helikopteri bulmak üzere köprüyü geçeceksiniz. Halattan aşağı kayın. Çöken köprüye gelin. Tuşları güzel kullanarak bu çöken köprüden geçebileceksiniz. Arkanızdan bir adam sizi yakalıyor ve uçuruma çekmek istiyor. Sıkı bir dirsek vuruşu ile onu layık olduğu yere gönderin.
Adrenalin salgılamaya hazır olun. Çöken köprülerden zaman kaybetmeden sağ sol yaparak kurtulun. Heyecan verici koşmalardan sonra bir kirişten sandığa atlayın ileride helikopter sizi bekliyor.
Uzun bir atlayışla helikoptere ulaşmaya çalışın ama mümkün olmazsa da helikopter biraz alçalıyor ve Ruth elinizden yakalıyor.
Helikoptere bindiniz ama aşağıda arkadaşlarınız ateş altında. Pilota dönmesiniz ısrarla söyleseniz de pilot haklı olarak kabul etmiyor.
Pilotun kafasına silahı dayıyorsunuz. Bu sıra helikoptere yıldırım isabet ediyor ve düşüyor. Sizi enkaz altından Ruth kurtarıyor kalp masajı ve suni solunun yapıyor (İşte buna bozuldum) Neyse sonunda hayata dönüyorsunuz.

Bu sıra haydutlar çevrenizi sarmış biri Lara’ya baltayla vurmaya çalışıyor. Ruth büyük bir fedakarlıkla baltayı sırtıyla karşılıyor ve ölüyor.
Arkadaşlarınız geliyor ve Ruth’un ölümüne hepsi üzülüyor. Cesedini yakıyorlar. 
Şimdi SUMMIT Ormandan kendiniz bir çıkış yolu bulmalısınız.
Cevap bulunamadı.