alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
321
Bölüm 16: Summit Forest (SECRET 6)
Ekin G.
2 Mart 2015 14:20
Ormanda sessizce ilerleyin. Askerleri ok ile tek tek sessizce indirin. Toplayabildiğiniz kadar malzeme toplayın. 
Kulübenin yanında mağarayı bulun ve girin. (Skill ve silah upgrade yapmadan Tomb yani secret haritada görülmüyor) Böylece Secret 6 ya geldiniz. Kampa girin.Tavandaki kandili alevli okla yakın. Böylece etraf aydınlanacak. Platform üzerinde yanıcı gazlar var. Gazı alevli okla patlatın ve vakit kaybetmeden sola koşun ve soldaki tırmanma yerine 2 defa zıplayarak çıkın. Buradaki kandili yakın. Karşıdaki yanıcı malzemeleri 2-3 alevli okla yakın. Size bir geçit açacak. Kalastan ilerleyin ve tırmanma duvarına zıplayıp tutunun yukarı çıkın. Secrete ulaşın. STORMGUARD SANCTUM. 
Geldiğiniz yoldan ormana tekrar dönün. 

Kapalı kapıya gelin. Halat atın ve çekerek kapıyı açın. İçeri girin. Bu mağarada tavana asılı bir geyik duruyor. Aşağıda havlayan kurtlar tek, tek öldürün. Böyle kafes arkasından öldürmekte daha zevkli oluyor.

Yukarı çıkın geyiğin beline dolanmış halata ok ile bir halat atın ve çekin. Size doğru gelecek., tam geri giderken üstteki barfiks demiri paralel hale geliyor. iyi bir zamanlama ile zıplayın ve karşı duvara tutunun. İçeri girip toplayabildiğiniz kadar malzeme toplayın. İlerleyince aşağı kayıyor ve uçuruma tutunuyorsunuz. Çıkın dar geçitten eğilerek devam edin. Ara geçitten çıkın ve SHANTY TOWN a giriş yapın (Daha önce gelmiştik). Halatla aşağı kayın. Halatla kayabildiğiniz yere kadar kayın. Teleferiğe binin. 

GONDOL TRANSFER. Telsizle konuştuktan sonra teleferik orta bir yerde arza yapıyor ve duruyor. karşı kuleye halat atıp babaya bağlayın ve kuleye geçin. Sarı merdivenden en yukarı tırmanın. Kayma halatı ile diğer dağa geçin. Harabe halindeki gemiye halatla geçin ve buradaki bütün adamları öldürün. 
Gemi bu kadar ağırlığı taşıyamayacağı için yan yatıyor herkes bir yana savruluyor. Siz sarı demirlere tutunun ve yukarı çıkın. Yan bölmeden yine gemiye girin. Adam size mitralyöz ile ateş ediyor.

Hali ile burada tutunamıyorsunuz ve aşağılara kademeli olarak düşüyorsunuz. Aynı zamanda kafanıza bir de varil düşüyor. Aşağılarda tutunacağınız bir platform var. Buraya tutunun ve halatla aşağı kayın. Halattan halata dikkatli bir şekilde düşün. O sırada ekran yavaşlıyor ve diğer halata atlamak için shift tuşuna basın (Bırakma, düşme tuşu) Bunu yapamazsanız rahmetli olursunuz. Yine sürüklenmeye başladık önünüzdeki tahtaları parçalayın ki size yol açılsın. Azgın sulara düşün ve şelale sizi bir göle sürükleyecek. Karaya çıkın. Limana gemilerin mezarlığı olan yere ulaşın. 
Cevap bulunamadı.