alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
365
Bölüm 20: Chasm Stronghold
Ekin G.
2 Mart 2015 14:27
İlerleyin, halat atarak dağa tırmanın. Dr. Whitman'ı Samı nasıl sattığına ve cezasını bulduğuna şahit olacaksınız.
Askerlerin olduğu bölgeye geleceksiniz. Burada Japon askerleri uygun adım resmi geçit yapıyorlar.
Hiç birini ürkütmemek lazım. Sessizce yaklaşın. Sağdaki merdivenden yukarı çıkın ve kirşten karşı tarafa geçin. Sizi görecek olurlarsa felaket olur. Sağa devam edin üste çıkın ve odanın diğer tarafına geçin. Bu sırada sizi fark ediyorlar ve oklar yağmaya başlıyor. patlamalar arasında çöken köprüleri büyük bir hızla geçin. Karlı bir rampadan aşağı düşüyorsunuz. Gelen askerleri öldürün. Kampta dinlenin. Sandığı bulun. 

Sonra büyük kırmızı kapıyı kırarak açın. Geçidin diğer tarafında Samın siluetini ve haykırışını diyorsunuz ama bir şey yapamıyorsunuz. Sağdan devam edin. Aşağı kayın. Rüzgârlı köprüyü geçince Japonların köyünü görüyorsunuz.
Sanki geldiğinizi biliyorlarmış gibi Çan çalmaya başlıyorlar. Artık Japon Samuraylarla savaşma zamanı. Burada sizi amansız bir savaş bekliyor. Patlayıcı damacanaları havaya atıp patlatmak çok zevkli. 
Japon samuraylar çok dirençli. Kolay, kolay ölmüyorlar. Üstelik kalkanlı olanları öldürmek için bayağı enerji gerektiriyor. Hepsini hakladıktan sonra merkeze doğru yol alın.
Cevap bulunamadı.