alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
435
Bölüm 21: Chasm Shrine:
Ekin G.
2 Mart 2015 14:28
Kırmızı kapıyı kırıp içeri girin. Durum değerlendirmesi yapın. 
Döşemede açılabilir bir yuvarlak ızgara var. Sağa gidip üst platforma çıkın ve vanayı çevirin ızgarayı açın. Vananın tam karşısındaki 2 ci vanayı da çevrin ve ızgaranın olduğu delikten bir çan çıksın. Bunu en yukarıda tutuktan sonra Karşıya geçip ızgarayı kapatmak için kolu çevirin. Yine karşıya geçin ve çanı en yukarı çıkarın. Kırık merdivene zıplayıp 2 cü kata çıkın. Çan altındaki sarmal iplere halat atın ve çekin. Çan gidip duvarı kırsın size bir geçit açsın. 
Tekrar kola gidip çevirin ve çanı zemine oturtun. 2 kata çıkın, çana ip atın. Çan tam önünüze geldiği zaman üzerine atlayın karşıya hareket ediyor ve zıplayın duvar aralığından odanın içine düşün. Sun of Queen mabedine girin. Kapalı kapıya ip atıp çekin ve açın. Yandaki mağara geçidinden girin ve Base Kampa ulaşın. 
Cevap bulunamadı.