alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
379
Tam Çözüm Bölüm 3 - Mountain Temple
Ekin G.
2 Mart 2015 01:38
Dr. James Whitman'nı takip edin. Merdivenden çıkınca Rus'ların baskına uğruyorsunuz. (Rus'ların ne işi var burada)
Whitman kolayca teslim oluyor ama Lara'yı esir alıyorlar. Elleriniz arkadan bağlı olarak devam edin. Duvar diplerinden, çalılar arasından Rus'lara görünmeden yukarı çıkın.
Rus'un biri orada sizi görüyor ve sarkıntılık ediyor. F ile dirsek atın ve boynundu ısırın. Mücadele sonucunda adamı öldürün ve tabancasını alın. İlerleyin. Askerleri öldürün. İp merdivenden yukarı çıkın ve kamp baseyi bulun.
Merdivenlerden devam edin. Gelen askerleri öldürün. Bu bölümde sesiz olmalısınız ve askerleri ok ile indirmelisiniz.
Yukarılarda bir yerde iki kaya arasında baca gibi bir yerden yukarı çıkacaksınız. Tırmanma sahnesi çok güzel olmuş. Köye geliyorsunuz Roth'u kırık bacakla kurtlarla mücadele ederken görüyorsunuz. Ruth'u çardak altına taşıyın. Köyde araştırma yapın. Bütün malzemeleri toplayın. Tırmanabilecek kayalıklar var ama henüz tırmanma balta olmadığı için tırmanamıyorsunuz.
Uçak enkazına gidin. İçinden geçip üstüne çıkın yukarılarda bire yerde mağara var. Araştırın. Bir kurt saldırısını bertaraf edin. 
Sizi paçanızdan tutan kurttan kurtulmak için yön okları ile sağ sol yapın ve kırmızı kare işareti çıkınca F (Omuz ve tekme atma tuşu) ile vurun. Bunu yapmazsanız sizi çok hazin bir ölüm bekliyor. Maalesef sahne dayanılacak gibi değil. Kurdun alt ve üst çenesi Lara Croft’un boynundan girip ensesinden çıkıyor. Ama ileriki bölümlerdeki ölüm sahnelerini görünce bu sahne size daha yumuşak gelecektir.

Mağaradan çıkın. Sıçrama tuşu (Space) ile halatı kullanarak aşağı kayın. Dağ köyü içine girin. Meydandaki yaralı arkadaşınız Roth'u ilk yardım çantası ile tedavi edin. Size dağ tırmanma aleti verecek. (Pry Axe: manivela baltası) Kampın hemen yakınındaki şekli değişik tırmanma duvarını bulun ve manivela baltası ile E tuşunu kullanarak tırmanın. Yukarı çıkın ve köprüyü geçin.
Cevap bulunamadı.