alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
172
Tam Çözüm Bölüm 4 - Mountain Rendezvous
Ekin G.
2 Mart 2015 01:40
Mağaradan geldiğiniz yolu takip ederek çıkın. Mağaranın solundaki tırmanma yerinden yukarı, şelalenin solundaki tırmanma yerinden yine yukarı tırmanın. Hemen yukarı çıkmayın, konuşmaları dinleyin. Sonra adamalarla göğüs göğüse savaş verin. İşliniz bitince köydeki nesneleri toplayın.
Köyün şelale yakında iki tırmanma platformu var. Buradan tırmanın kırık köprüyü geçerken köprü çökecek (Başka ne beklerdiniz ki?) Tam düşerken Lara Croft'un şanına yakışır bir atlayışla tırmanma duvarına E tuşuna basarak tutunun. Yukarı tırmanın. Bu atlayışı hiç unutmayın çünkü ileride çok işinize yarayacak. Telsizle Reyers'e Sam'ı bulup bulmadığınızı soracaksınız. İlerleyin halat ile aşağı kayın. Düşmanları temizleyin. Mağaraya girin.
Cevap bulunamadı.