alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
302
Tam Çözüm Bölüm 5 - Mountain Village (SCRET 2)
Ekin G.
2 Mart 2015 14:06
Mağaradan geldiğiniz yolu takip ederek çıkın. Mağaranın solundaki tırmanma yerinden yukarı tırmanın. Şelalenin solundaki tırmanma yerinden yukarı tırmanın. Hemen yukarı çıkmayın, konuşmaları dinleyin. Sonra adamalarla göğüs göğüse savaş verin. İşliniz bitince köydeki nesneleri toplayın.
Kemer şeklindeki köprünün altındaki suya girin aşağıda sağınızda iki kaya olacak. ilk kayanın yanında şelale ile görülmez halde bir mağara ağzı var. Secret için buraya girin, mağarada ilerleyin Camp baseye varın.
İleride terazi sistemi ile bir birine bağlı 2 kafes göreceksiniz. Sağdakini omuz atarak aşağı aşağı itin.
Şimdi soldaki asılı kafese atlayıp karşı duvara zıplayın. Buradan ateş alın ve kafesteki 3 çuvalı yakın. Böylece kafes hafifleyecek ve sizi yukarı çıkaracak. Soldaki tırmanma duvarına zıplayın tutunup yukarı çıkın. Buradaki secreti alın. TOMB UNWORTHY 
Not: Oyunun burasında bug (hata) var. Kafesten inmek mümkün olmadı. Çok uzun uğraşılar sonunda inebildim.
İple aşağı kayın ve mağaradan geldiğiniz yolla çıkın. Şelale yakında iki tırmanma platformu var. Buradan tırmanın kırık köprüyü geçerken köprü çökecek (Başka ne beklerdiniz ki?)
Tam düşerken Lara Croft’un şanına yakışır bir atlayışla tırmanma duvarına E tuşuna basarak tutunun. Yukarı tırmanın. Bu atlayışı hiç unutmayın çünkü ileride çok işinize yarayacak. Telsizle Reyers'e Sam'ı bulup bulmadığınızı soracaksınız.
İlerleyin halat ile aşağı kayın. Düşmanları temizleyin. Mağaraya girin. Ateşin olduğu yerde ısının Sam'ın kamerasını çalıştırın.
Cevap bulunamadı.