alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
336
Tomb Raider Steam'de sorun mu yaratıyor ?
Ekin G.
26 Şubat 2015 23:16
Arkadaşlar ben oyunu daha yeni indirdim steam üzerinden fakat oyna butonuna tıklayınca 'Tomb Raider çalışmayı durdurdu.' diyor. 5 dolar çöpe gitti ? Önceki sürümleri nasıl yüklerim? Ve ya bu işe yarar mı? Ve ya ne yapmalıyım? diye sorular mı soruyorsunuz ? Cevabı burada ;

Bilgisayarınızın ekran kartı sürücülerinin ve işletim sisteminizin güncel olmasına dikkat edin. Eğer sistem konfigürasyonunuz oyunu kaldırıyorsa sorunsuz oynarsınız. Oyununuzun yükledikten sonra yedeğini almayı unutmayın. Tekrar indirmekten daha hızlı bir şekilde yeniden yükleyebilirsiniz. Yedek almak için steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp oyun dosyalarını yedekleyin demeniz yeterli.
Cevap bulunamadı.