alexa
Tomb Raider 2014
Tomb Raider 2014 , serinin diğer oyunlarından neredeyse her yönü ile farklı ve gelişmiş bir yapımdır. Geçmiş oyunlarda daha çok bulmaca çözme ve tuzaklardan kurtulma yapısına sahip olan oyun, bu sefer sınırsız aksiyon ve hayatta kalma öğelerini içinde barındırmaktadır. Tomb raider cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktivasyonu yaparak oyunu indirip oynayabilrisiniz.
232
Tomb Raider DUYURU ! MultiPlayer !
Ekin G.
26 Şubat 2015 23:13
Gençler yeni Tomb Raider oyunu sayesine hep beraber etkinliğini çevirim içi ortama taşımakta mümkün oldu artık. Bir süre bekledim herkes oyununu alsın bitirsin diye, şimdi multiplayer turnuvası düzenleyeceğiz katılımcı sayısı yeterli olursa. Yeterli sayıya ulaşıldığında, oyuncu sayısına göre takımlar belirlenecek. Katılan herkese uygun olacak şekilde belirlenecek olan tarih ve saatlerde maçlar yapılacak. Bir turnuva süresince toplamda 10 maç yapılsa, 2 haftaya dağıtacak şekilde bunları Cumartesi ve Pazar günlerine bölsek sanırım uygun olur ancak bu kısmını fikrinize açık bırakıyorum. Çünkü kimler katılacak, kimler hangi günlerin hangi saatlerinde uygun henüz bilmiyoruz ama muhtemelen hepiniz hafta sonu katılabilirsiniz. 

- Maç sonucunda ise kazanan takımın ilk üç oyuncusuna 30 - 25 - 20 karma puanı verilecek. Diğer takım oyuncularına 10'ar puan verilecek.

- Kaybeden takımın ilk 3 oyuncusuna 15 - 10 - 5 karma puanı verilecek, diğer üyelerine ise 3'er puan verilecek. (Toplam katılabilecek oyuncu sayısı ortalama 10 kişi olur mu bilemiyorum ama Mr Green ) 

Puan olayı önemsiz birşey ancak oynanışı biraz daha zevkli hale getirecektir sizler için. Ayrıca ben oyunun konsol sürümünü orijinal kullandığımdan turnuvada yokum ancak takibini yapacağım. Yeterli oyuncu bulunup turnuva düzenlenirse, her iki takımdan birer elemanla özel olarak iletişimde olacağım. 

============


Şimdi oyunu Steam'de orijinal olarak kullanıpta ben katılabilirim diyenler konuya mesaj atsınlar. Sayı yeterliyse eğer takımlar oluşacak, kişiler birbirini ekleyecek, uygun olduğunuz ortak saat ve günler belirlenip maç sayısı ona göre yeniden düzenlenebilecek. Maçlar ayarlanırsa oyun için tek bir kural var o da kesinlikle saygıdır, herkes katılabilir.
Cevap bulunamadı.